Ceramika Paradyż zaprezentowała nowe płytki ceramiczne na CERSAIE 2012

2012-10-16 14:25
logo ceramika paradyz
Autor: Ceramika Paradyż

W ostatnim tygodniu września w Bolonii odbyły się Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Wnętrz – CERSAIE 2012. Ceramika Paradyż wzięła w nich udział po raz 12 i zaprezentowała najnowsze kolekcje płytek ceramicznych.

W tym roku na CERSAIE, na 120-metrowym stoisku Ceramiki Paradyż, zaprezentowanych zostało blisko 40 kolekcji płytek ceramicznych w różnorodnych formatach i stylach. Nowością były płytki ceramiczne o wymiarach 20 x 60 i 25 x 75 cm oraz wyroby wykonane w technologii druku cyfrowego na szkle z użyciem nanopigmentów. Dodatkowo pokazane zostały kolekcje FIT produkowane ekologiczną metodą pocieniania. Płytki ceramiczne tego typu mają tylko 7,2 mm grubości i zachowują doskonałe parametry techniczne.

Jeszcze kilka lat temu jeździliśmy na CERSAIE, aby obserwować bieżące trendy wzornicze i technologiczne. Obecnie, dzięki wielomilionowym inwestycjom i rozbudowie parków maszynowych w naszych zakładach, sami kreujemy tendencje na rynku. Wpływa na nie bowiem przede wszystkim rozwój technologii produkcji. Nie mniej jednak ważne są dla nas również potrzeby klientów, mówi Iwona Filipczak, rzecznik prasowy Ceramiki Paradyż.

Na targach CERSAIE w Bolonii Ceramika Paradyż zaprezentowała również swoje nowe logo.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej