CB Richard Ellis - nr 1 na świecie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi

2010-07-20 16:15

CB Richard Ellis (CBRE) została uznana za firmę nr 1 na świecie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi, według National Real Estate Investor, wiodącego magazynu dla profesjonalnych inwestorów na rynku nieruchomości. CBRE siódmy rok z rzędu utrzymała najwyższą pozycję w tym corocznym rankingu.

CB Richard Ellis zarządza nieruchomościami komercyjnymi na całym świecie o powierzchni ponad 230 milionów m kw. Portfel ten jest większy o ponad 80 milionów m kw od firmy, która zajęła drugie miejsce.

- Obserwujemy na rynku wyraźny trend konsolidacji dostawców usług, co przynosi korzyści takim firmom jak nasza, dzięki czemu nieustępliwie dążymy do ciągłego polepszania świadczonych usług - mówi Krystian Modrzejewski, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w CB Richard Ellis w Polsce. - Jesteśmy niezmiernie dumni z naszej pozycji, jako najlepszej firmy do współpracy z właścicielami nieruchomości i najemcami na całym świecie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej