BuildDesk Polska - Zieloną Marką

2009-08-24 18:37

Ranking Zielona Marka przedstawia firmy pod kątem skali ich działań, mających na celu zwiększenie efektywności, oszczędności energii, udziału energii ze źródeł odnawialnych czy recyklingu. Firma BuildDesk Polska, dzięki dotychczasowym działaniom w zakresie dostarczania narzędzi i rozwiązań dedykowanych dla grup związanych zawodowo z problematyką analizy, auditingu i certyfikacji energetycznej, 13-ego sierpnia uzyskała ten tytuł.

Kapituła Konkursu Zielona Marka przyznała BuildDesk Polska certyfikat w kategorii SOFTWARE i DORADZTWO, za program do analizy charakterystyki energetycznej budynków oraz rozwiązania przyjazne środowisku i człowiekowi. W ten sposób BuildDesk dołączył do grona laureatów Zielonej Marki.

Zespół ekspertów w ramach Komisji Weryfikacyjnej przy ocenie brał pod uwagę głównie funkcjonalność produktu. Ponadto Komisja oceniała również działalność doradczą BuildDesk Polska w obszarze wpływu na ograniczenie zużycia energii w budynkach. Nie bez znaczenia dla wyniku konkursu jest także działalność edukacyjna prowadzona przez ekspertów firmy.

- Otrzymanie Zielonej Marki jest efektem pracy całego zespołu BuildDesk Polska. Jesteśmy bardzo dumni z tego faktu oraz zmotywowani do dalszej efektywnej pracy w doradzaniu naszym Klientom jak najlepiej zaoszczędzić energię. Jako laureaci certyfikatu, jeszcze bardziej będziemy kładli nacisk na energooszczędny aspekt naszej działalności, wpływając tym samym również na zwiększanie świadomości społecznej w zakresie efektywności energetycznej budynków. Mam również nadzieję, że wygrana w Rankingu zaowocuje podniesieniem wartości firmy na rynku i zwiększeniem zaufania naszych Klientów – komentuje Piotr Pawlak, dyrektor zarządzający BuildDesk Polska.

Firmy z branży  – laureaci Zielonej Marki:

 • Lediko – pierwszy polski producent oświetlenia w technologii LED
 • Korporacja Przemysłowa Polska – krajowy producent biomasy drzewnej
 • Archicom – projektowanie, kompleksowe zarządzanie procesem inwestycyjnym, działalność deweloperska
 • ZCB Markowicze SA - producent ceramiki budowlanej
 • Urzędowski – producent stolarki okiennej i drzwi
 • MetalERG – producent kotłów opalanych słomą, drewnem i inną biomasą
 • Domy Lipińscy – firma projektowa, za projekty domów energooszczędnych
 • Ecomotyl – usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii
 • Pomorska Grupa Energetyczna - hurtownia urządzeń wodooszczędnych
 • Berberis - otrzymała certyfikat za pierwszy system CRM
 • Forsys - projektowanie i wdrażanie systemów automatyki przemysłowej i budynkowej, systemów multimedialnych oraz teletechnicznych
Zielona Marka
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej