BuildDesk Polska - Zieloną Marką

2009-08-24 18:37

Ranking Zielona Marka przedstawia firmy pod kątem skali ich działań, mających na celu zwiększenie efektywności, oszczędności energii, udziału energii ze źródeł odnawialnych czy recyklingu. Firma BuildDesk Polska, dzięki dotychczasowym działaniom w zakresie dostarczania narzędzi i rozwiązań dedykowanych dla grup związanych zawodowo z problematyką analizy, auditingu i certyfikacji energetycznej, 13-ego sierpnia uzyskała ten tytuł.

Kapituła Konkursu Zielona Marka przyznała BuildDesk Polska certyfikat w kategorii SOFTWARE i DORADZTWO, za program do analizy charakterystyki energetycznej budynków oraz rozwiązania przyjazne środowisku i człowiekowi. W ten sposób BuildDesk dołączył do grona laureatów Zielonej Marki.

Zespół ekspertów w ramach Komisji Weryfikacyjnej przy ocenie brał pod uwagę głównie funkcjonalność produktu. Ponadto Komisja oceniała również działalność doradczą BuildDesk Polska w obszarze wpływu na ograniczenie zużycia energii w budynkach. Nie bez znaczenia dla wyniku konkursu jest także działalność edukacyjna prowadzona przez ekspertów firmy.

- Otrzymanie Zielonej Marki jest efektem pracy całego zespołu BuildDesk Polska. Jesteśmy bardzo dumni z tego faktu oraz zmotywowani do dalszej efektywnej pracy w doradzaniu naszym Klientom jak najlepiej zaoszczędzić energię. Jako laureaci certyfikatu, jeszcze bardziej będziemy kładli nacisk na energooszczędny aspekt naszej działalności, wpływając tym samym również na zwiększanie świadomości społecznej w zakresie efektywności energetycznej budynków. Mam również nadzieję, że wygrana w Rankingu zaowocuje podniesieniem wartości firmy na rynku i zwiększeniem zaufania naszych Klientów – komentuje Piotr Pawlak, dyrektor zarządzający BuildDesk Polska.

Firmy z branży  – laureaci Zielonej Marki:

 • Lediko – pierwszy polski producent oświetlenia w technologii LED
 • Korporacja Przemysłowa Polska – krajowy producent biomasy drzewnej
 • Archicom – projektowanie, kompleksowe zarządzanie procesem inwestycyjnym, działalność deweloperska
 • ZCB Markowicze SA - producent ceramiki budowlanej
 • Urzędowski – producent stolarki okiennej i drzwi
 • MetalERG – producent kotłów opalanych słomą, drewnem i inną biomasą
 • Domy Lipińscy – firma projektowa, za projekty domów energooszczędnych
 • Ecomotyl – usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii
 • Pomorska Grupa Energetyczna - hurtownia urządzeń wodooszczędnych
 • Berberis - otrzymała certyfikat za pierwszy system CRM
 • Forsys - projektowanie i wdrażanie systemów automatyki przemysłowej i budynkowej, systemów multimedialnych oraz teletechnicznych
Zielona Marka
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej