Budnex wspiera szpitale w sześciu miastach

2020-05-08 9:49
Budnex pomaga
Autor: Budnex Budnex wspomaga personel medyczny w sześciu miastach

Gorzowska firma Budnex postanowiła pomóc w zwiększeniu bezpieczeństwa pracy pracowników sześciu szpitali, w miastach, gdzie deweloper realizuje swoje inwestycje. W ten sposób Budnex chce pomóc i symbolicznie podziękować medykom za ich zaangażowanie w walce z pandemią koronawirusa.

Za blisko 180 tys. zł Budnex zakupił 9 tys. sztuk środków ochrony osobistej, w tym maseczki chirurgiczne (7 tys. sztuk), maseczki z filtrem FFP2, kombinezony ochronne, zapas płynu do dezynfekcji, rękawiczki i termometry. Pomoc trafiła do miast, w których firma od lat prowadzi swoją działalność deweloperską. Prócz Gorzowa, wsparcie uzyskały również szpitale, oddział Pogotowia Ratunkowego i ośrodek pomocy społecznej, które znajdują się w Poznaniu, Szczecinie, Zielonej Górze, Kołobrzegu oraz Dziwnowie i sąsiednim Dziwnówku. Każda z jednostek mogła zamówić najpotrzebniejsze artykuły ochrony osobistej.

Nadzwyczajna sytuacja z jaką mamy do czynienia aktualnie w Polsce wymaga zdecydowanych kroków. Właśnie dlatego podjęliśmy decyzję o wsparciu małych ojczyzn, których czujemy się częścią przez lata działalności deweloperskiej. Dla każdego z miast, w którym mamy swoje biuro sprzedaży, przeznaczyliśmy 30 tys. zł na walkę z rozprzestrzenianiem się COVID-19 – mówi Krzysztof Nuckowski, prezes Budnex.

Budnex realizuje inwestycje w trzech województwach zachodniej Polski – lubuskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim. Prócz nieruchomości na cele mieszkaniowe, deweloper znany jest również z apartamentowców realizowanych w nadmorskich kurortach. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym firma wdrożyła nowe procedury kontaktów z klientami. Mogą oni teraz porozmawiać ze sprzedawcą przez komunikator, skorzystać z video prezentacji, a nawet obejrzeć film pokazujący wybrane przez nich mieszkanie, klienci mogą też korespondencyjnie podpisać umowę rezerwacyjną.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej