BUDMA 2017. Złotych Medali nie dostaje się w pakiecie ze stoiskiem

2017-02-10 13:21
Magdalena Jakóbiak PORTA KMI POLAND
Autor: Porta KMI Poland Magdalena Jakóbiak, Product Promotion Manager w PORTA KMI POLAND

W tym roku na BUDMIE jest kilkuset wystawców z tysiącami produktów. Złote Medale MTP zdobyło jedynie 26 produktów. To dla nas tym większe wyróżnienie i powód do dumy, mówi Magdalena Jakóbiak, Product Promotion Manager w PORTA KMI POLAND

Złote Medale MTP to nagroda przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości, wytworzonym w oparciu o najnowocześniejsze technologie. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród w polskim budownictwie, dlatego cieszymy się, że tegoroczne jury wyróżniło nią aż dwa produkty PORTA DRZWI.

Targi BUDMA to świetna okazja, aby dotrzeć do szerszej grupy potencjalnych klientów biznesowych – inwestorów, wykonawców, handlowców. Ponadto dla PORTA DRZWI jako eksportera niezwykle ważni są goście zagraniczni, których tysiące odwiedzają tę poznańską imprezę.

Targi BUDMA są idealnym miejscem, w którym możemy zaprezentować nietypowe rozwiązania kontraktowe. Pokazujemy tutaj drzwi PORTA w różnych typach obiektów oraz nasze drzwi stalowe. Na BUDMIE możemy bezpośrednio nawiązać kontakt z naszymi partnerami – sieciami handlowymi, wykonawcami, inwestorami czy architektami – również tymi z zagranicy.

Targi BUDMA mają też pośredni wpływ na sprzedaż produktu – dużą wartością dla zainteresowanych produktami jest możliwość obejrzenia z bliska naszej oferty, w tym nowości wprowadzanych do sprzedaży. Często jest to też miejsce, gdzie podpisywane są wstępne umowy handlowe.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej