Budimex Nieruchomości ma nowe logo

2010-04-21 16:48

Budimex Nieruchomości wprowadził nowy system identyfikacji wizualnej. Rebranding jest związany z procesem ujednolicenia logotypów w ramach międzynarodowej grupy Ferrovial, której częścią jest polska Grupa Budimex, a więc także Budimex Nieruchomości.

Najważniejszymi elementami zmienionego systemu identyfikacji wizualnej są nowe logo i nowe kolory firmy. Biały napis na pomarańczowym tle został zastąpiony przez żółty lub szary napis "Budimex Nieruchomości" na białym tle. W reklamach pojawią się również inne warianty użycia kolorów – biały i szary napis na żółtym tle.

Równocześnie w mediach ruszyła nowa kampania wizerunkowa firmy. Głównym hasłem są "dotrzymane obietnice" - nawiązujące do prawie sześciu tysięcy mieszkań wybudowanych terminowo przez Budimex Nieruchomości, ściśle według zapisów zawartych w umowach z klientami.


Budimex Nieruchomości jest częścią Grupy Budimex - największego holdingu budowlanego w Polsce. Spółka oddała do tej pory do użytku ponad 5000 mieszkań w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Od 1999 r. firma posiada również Certyfikat Dewelopera, przyznawany przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa.

Budimex Nieruchomości ma nowe logo
Autor: Budimex Nieruchomości
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej