BREVIS Innovatorem Małopolski

2009-12-15 10:23
Innovator Małopolski 2009
Autor: BREVIS Marek Ćwikilewicz| Krzysztof Dzieża s.c.

Za konsekwencję we wdrażaniu nowych rozwiązań kapituła konkursu Innovator Małopolski 2009 wyróżniła producenta wysokiej jakości nawiewników okiennych VENTAIR.

Konkurs skierowany jest do średnich, małych i mikro przedsiębiorstw z siedzibą na terenie województwa , które mogą poszczycić się sukcesami w opracowywaniu lub wdrażaniu nowych technologii, innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych, usługowych, marketingowych czy organizacyjnych. Kapituła konkursu w tym roku wyróżniła produkty firmy BREVIS odznaczające się autorskimi i nowatorskimi w skali światowej rozwiązaniami konstrukcyjnymi.

BREVIS Innovatorem Małopolski 2009
Autor: BREVIS Marek Ćwikilewicz| Krzysztof Dzieża s.c.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród trzeciej edycji konkursu Innovator Małopolski 2009 odbyło się 16 listopada 2009 r. podczas III Konferencji z cyklu Nauka dla Biznesu pt.: „Współpraca biznesu z nauką szansą na rozwój gospodarczy - Giełda kooperacyjna Politechniki Krakowskiej".
Organizatorem konkursu jest Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej