Bolix w Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ociepleń

2010-07-28 13:35
Logo SSO
Autor: SSO

Do grona firm zrzeszonych w Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) dołączył Bolix, jeden z wiodących polskich producentów chemii budowlanej, specjalizujący się w produkcji systemów elewacyjnych.

- Z dużą satysfakcją witamy firmę BOLIX w naszym stowarzyszeniu. To kolejny ważny reprezentant branży dociepleń, który podpisuje się pod misją naszego stowarzyszenia, zakładającą upowszechnianie i promowanie sprawdzonych i bezpiecznych systemów ETICS, prawidłowych metod wykonywania ocieplania elewacji oraz korzyści płynących z przeprowadzonych zgodnie z wytycznymi SSO prac ociepleniowych - podkreśla Jacek Kulig, prezes Stowarzyszenia.

Firma Bolix, obecna jest na rynku polskim od 19 lat, ma doświadczenie w dziedzinie systemów ETICS.
- Od początku naszego istnienia dążyliśmy do krzewienia w Polsce wiedzy o kompletnych rozwiązaniach ETICS. Działania SSO pokrywają się z naszymi celami jako organizacji. Chcielibyśmy podzielić się z innymi uczestnikami rynku ociepleń nie tylko znajomością zagadnień związanych z ocieplaniem budynków, ale także wiedzą z zakresu technologii wykonania wszelkich prac elewacyjnych - zapowiada Mariusz Galocz, drektor hndlowy i członek zarządu Bolix SA.

Do SSO należą Austrotherm, Baumit, Bolix, Caparol, Dryvit, Ejot Polska, Fabryka Styropianu Arbet, Henkel Polska, Koelner, Mapei, MIWO - Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej, Quick-mix, Saint-Gobain, Schomburg Polska, Sto-ispo, Stomix Polska, Termo Organika i Textilglas Polska.

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń jest organizacją branżową czołowych polskich producentów materiałów do wykonywania systemów ETICS. Celem stowarzyszenia jest upowszechnienie kompletnych rozwiązań technologicznych o udokumentowanej jakości, gwarantujących komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Stowarzyszenie promuje również prawidłowe wykonawstwo robót elewacyjnych oraz standardy eksploatacji systemów ociepleń.

Logo SSO (duże)
Autor: SSO
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej