Bolix w Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ociepleń

2010-07-28 13:35
Logo SSO
Autor: SSO

Do grona firm zrzeszonych w Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) dołączył Bolix, jeden z wiodących polskich producentów chemii budowlanej, specjalizujący się w produkcji systemów elewacyjnych.

- Z dużą satysfakcją witamy firmę BOLIX w naszym stowarzyszeniu. To kolejny ważny reprezentant branży dociepleń, który podpisuje się pod misją naszego stowarzyszenia, zakładającą upowszechnianie i promowanie sprawdzonych i bezpiecznych systemów ETICS, prawidłowych metod wykonywania ocieplania elewacji oraz korzyści płynących z przeprowadzonych zgodnie z wytycznymi SSO prac ociepleniowych - podkreśla Jacek Kulig, prezes Stowarzyszenia.

Firma Bolix, obecna jest na rynku polskim od 19 lat, ma doświadczenie w dziedzinie systemów ETICS.
- Od początku naszego istnienia dążyliśmy do krzewienia w Polsce wiedzy o kompletnych rozwiązaniach ETICS. Działania SSO pokrywają się z naszymi celami jako organizacji. Chcielibyśmy podzielić się z innymi uczestnikami rynku ociepleń nie tylko znajomością zagadnień związanych z ocieplaniem budynków, ale także wiedzą z zakresu technologii wykonania wszelkich prac elewacyjnych - zapowiada Mariusz Galocz, drektor hndlowy i członek zarządu Bolix SA.

Do SSO należą Austrotherm, Baumit, Bolix, Caparol, Dryvit, Ejot Polska, Fabryka Styropianu Arbet, Henkel Polska, Koelner, Mapei, MIWO - Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej, Quick-mix, Saint-Gobain, Schomburg Polska, Sto-ispo, Stomix Polska, Termo Organika i Textilglas Polska.

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń jest organizacją branżową czołowych polskich producentów materiałów do wykonywania systemów ETICS. Celem stowarzyszenia jest upowszechnienie kompletnych rozwiązań technologicznych o udokumentowanej jakości, gwarantujących komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Stowarzyszenie promuje również prawidłowe wykonawstwo robót elewacyjnych oraz standardy eksploatacji systemów ociepleń.

Logo SSO (duże)
Autor: SSO
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej