Baumit Motor Bike Club

2010-08-18 13:33
Nowa inicjatywa firmy Baumit
Autor: Baumit Stowarzyszenie Baumit Motor Bike Club

Baumit Motor Bike Club to kolejna po Baumit Junior Soccer i Baumit Rally Team niestandardowa inicjatywa firmy Baumit, która powołała do życia stowarzyszenie, którego celem jest promocja wydarzeń i sportów motocyklowych.

Do zadań stowarzyszenia należeć będzie także propagowanie szeroko pojętej turystyki motocyklowej, bezpiecznej jazdy na jednośladach i wspomaganie działalności charytatywnej.
- Funkcjonowanie stowarzyszenia oparte jest przede wszystkim na pracy społecznej – mówi Aleksandra Gilewska z firmy Baumit. – Wspieramy takie działania, które pozwalają realizować marzenia o wielkim sporcie oraz propagują ważne, uniwersalne wartości. Tak było w przypadku sportowego projektu dla najmłodszych Baumit Junior Soccer, dzięki któremu dzieci pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej doskonaliły swoje umiejętności piłkarskie. Tak jest również w przypadku Baumit Motor Bike Club, promującego zasady bezpiecznej jazdy na motocyklach.

Baumit jest producentem materiałów budowlanych. Działa w 29 krajach Europy, w tym od 16 lat w Polsce, gdzie ma trzy zakłady produkcyjne: w Bełchatowie, Piotrkowie Trybunalskim i Łowiczu, budowana jest czwarta fabryka w Pobiedziskach koło Poznania.

Pierwszy zlot Bumit Motor Bike Club zaplanowano na 28-29 sierpnia w Sulejowie. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej