Awanse w Tebodin SAP-Projekt

2010-01-08 15:21
Artur Majczak, dyrektor biura Tebodin SAP-Projekt w Katowicach
Autor: Tebodin SAP-Projekt Artur Majczak, dyrektor biura Tebodin SAP-Projekt w Katowicach.

Z początkiem roku dwóch pracowników w Tebodin SAP-Projekt objęło wyższe stanowiska. Artur Majczak awansował na stanowisko dyrektora biura w Katowicach, a Grzegorz Wieczorek został dyrektorem Działu Projektów Przemysłowych.

Grzegorz Wieczorek, dyrektor Działu Projektów Przemysłowych
Autor: Tebodin SAP-Projekt Grzegorz Wieczorek, dyrektor Działu Projektów Przemysłowych.

Artur Majczak awansował na stanowisko dyrektora biura Tebodin SAP-Projekt w Katowicach. Majczak jest związany z firmą od 2005 r. Współtworzył Dział Infrastruktury oraz odpowiadał za jego rozwój od grudnia 2006 r. sprawując funkcję dyrektora tego działu. W ciągu 4 lat pracy w Tebodin SAP-Projekt zrealizował i nadzorował liczne inwestycje infrastrukturalne w tym m.in. odcinek autostrady A2. Od 2007 r. nadzorował również rozwój działu drogowego w Katowicach budując pracownie zdolne konkurować z największymi firmami w branży. Od czerwca 2009 r. pełnił obowiązki dyrektora oddziału Katowice.
Artur Majczak ukończył Politechnikę Krakowską na Wydziale Inżynierii Lądowej. Od 11 lat jest związany z branżą infrastruktury. Prywatnie jest zapalonym graczem w brydża oraz żeglarzem.

Grzegorz Wieczorek objął stanowisko dyrektora Działu Projektów Przemysłowych. Do jego obowiązków należy zarządzanie grupą kierowników projektów i projektantów wszystkich branż (architektura, konstrukcja, instalacje) zaangażowanych w projekty przemysłowe – w sumie 60 osób. Ponadto będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów z sektora inwestycji przemysłowych oraz rozwój gałęzi firmy zajmującej się obsługą projektów z sektora gazowego, energetycznego i paliw płynnych. Wieczorek pracuje w Tebodin SAP-Projekt od 2000 r. Zaczynał jako kierownik projektu, a następnie objął pozycję kierownika działu. Zrealizował dotychczas wiele dużych projektów, do najciekawszych z nich zalicza się: terminal kontenerowy PCC Intermodal w Kutnie, Fabryka Szkła Euroglas w Ujeździe, drukarnia Fuji Seal w Kutnie, drukarnia Printpack w Kutnie, fabryka monitorów LCD Sharp w Toruniu oraz fabryka monitorów LCD Jabil w Kwidzynie.
Grzegorz Wieczorek jest absolwentem Wydziału Inżynierii Budownictwa na Politechnice Łódzkiej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej