Awanse w Tebodin SAP-Projekt

2010-01-08 15:21
Artur Majczak, dyrektor biura Tebodin SAP-Projekt w Katowicach
Autor: Tebodin SAP-Projekt Artur Majczak, dyrektor biura Tebodin SAP-Projekt w Katowicach.

Z początkiem roku dwóch pracowników w Tebodin SAP-Projekt objęło wyższe stanowiska. Artur Majczak awansował na stanowisko dyrektora biura w Katowicach, a Grzegorz Wieczorek został dyrektorem Działu Projektów Przemysłowych.

Grzegorz Wieczorek, dyrektor Działu Projektów Przemysłowych
Autor: Tebodin SAP-Projekt Grzegorz Wieczorek, dyrektor Działu Projektów Przemysłowych.

Artur Majczak awansował na stanowisko dyrektora biura Tebodin SAP-Projekt w Katowicach. Majczak jest związany z firmą od 2005 r. Współtworzył Dział Infrastruktury oraz odpowiadał za jego rozwój od grudnia 2006 r. sprawując funkcję dyrektora tego działu. W ciągu 4 lat pracy w Tebodin SAP-Projekt zrealizował i nadzorował liczne inwestycje infrastrukturalne w tym m.in. odcinek autostrady A2. Od 2007 r. nadzorował również rozwój działu drogowego w Katowicach budując pracownie zdolne konkurować z największymi firmami w branży. Od czerwca 2009 r. pełnił obowiązki dyrektora oddziału Katowice.
Artur Majczak ukończył Politechnikę Krakowską na Wydziale Inżynierii Lądowej. Od 11 lat jest związany z branżą infrastruktury. Prywatnie jest zapalonym graczem w brydża oraz żeglarzem.

Grzegorz Wieczorek objął stanowisko dyrektora Działu Projektów Przemysłowych. Do jego obowiązków należy zarządzanie grupą kierowników projektów i projektantów wszystkich branż (architektura, konstrukcja, instalacje) zaangażowanych w projekty przemysłowe – w sumie 60 osób. Ponadto będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów z sektora inwestycji przemysłowych oraz rozwój gałęzi firmy zajmującej się obsługą projektów z sektora gazowego, energetycznego i paliw płynnych. Wieczorek pracuje w Tebodin SAP-Projekt od 2000 r. Zaczynał jako kierownik projektu, a następnie objął pozycję kierownika działu. Zrealizował dotychczas wiele dużych projektów, do najciekawszych z nich zalicza się: terminal kontenerowy PCC Intermodal w Kutnie, Fabryka Szkła Euroglas w Ujeździe, drukarnia Fuji Seal w Kutnie, drukarnia Printpack w Kutnie, fabryka monitorów LCD Sharp w Toruniu oraz fabryka monitorów LCD Jabil w Kwidzynie.
Grzegorz Wieczorek jest absolwentem Wydziału Inżynierii Budownictwa na Politechnice Łódzkiej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej