Awanse w Jones Lang LaSalle

2010-07-11 13:06

Natalia Sobecka, Karol Patynowski, Agnieszka Kołat, Kamil Lubiejewski, Małgorzata Żółtowska - od 13 lipca 2010 r. na wyższych stanowiskach w strukturze firmy Jones Lang LaSalle.

Małgorzata Żółtowska, Dyrektor Działu Wycen w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, otrzymała awans na dyrektora wyższego szczebla - Regional Director*. Małgorzata posiada ponad 16-letnie doświadczenie w pracy na rynkach nieruchomości Europy Środkowej i Wschodniej. Małgorzata wykonuje i koordynuje wyceny wielu typów nieruchomości na zlecenie międzynarodowych i lokalnych klientów w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech. Małgorzata specjalizuje się w szeroko pojętym doradztwie obejmującym zarówno nieruchomości z sektora prywatnego jak i duże portfele inwestycyjne dla klientów korporacyjnych, kładąc szczególny nacisk na proces wyceny i analizy portfeli nieruchomości. Małgorzata ukończyła studia podyplomowe na kierunku Property Valuation & Management (2001) organizowane przez Sheffield Hallam i Politechnikę Warszawską stając się członkiem The Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS). W 1996 roku uzyskała Uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego (świadectwo nr 2270). Małgorzata ukończyła studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na Wydziale Ekonomicznym, specjalizacja – analiza inwestycji. W roku 2008 otrzymała tytuł Recognised European Valuer.

Kamil Lubiejewski, Dyrektor Finansowy i Operacyjny w regionie Europy Środkowo-Wschodniej został awansowany w strukturze firmy na dyrektora wyższego szczebla - National Director*. W ramach zespołu operacyjnego w Europie Środkowej i Wschodniej, Kamil ściśle współpracuje z Dyrektorem Zarządzającym na Europę Środkowo Wschodnią w celu zapewnienia spójnej polityki finansowej, operacyjnej i prawnej decydentom biznesowym w regionie. Zarządza zespołem finansowym w Polsce, Czechach, na Węgrzech i w Rumunii. Kamil ukończył Szkołę Główną Handlową otrzymując tytuł magistra z finansów i bankowości. Dodatkowo Kamil studiował ekonomie na Uniwersytecie Mannheim w Niemczech.

Agnieszka Kołat otrzymała awans na stanowisko Dyrektora w Dziale Rynków Kapitałowych - Associate Director*. Agnieszka pracuje w biurze warszawskim i odpowiada za cały region Europy Środkowo-Wschodniej. Agnieszka ma ponad ośmioletnie doświadczenie, które zdobyła w firmie Jones Lang LaSalle (cztery lata pracowała w dziale rynków kapitałowych i cztery w dziale badań rynku i doradztwa). Agnieszka należy do jedynego departamentu wyspecjalizowanego w zakresie inwestycji w nieruchomości handlowe w Europie Środkowo-Wschodniej i jest odpowiedzialna za doradztwo przy transakcjach nieruchomości handlowych w tym regionie Europy. Agnieszka odpowiada za doradztwo obecnym i nowym klientom w procesie kupna i sprzedaży w sektorze nieruchomości handlowych. Agnieszka jest członkiem „Royal Institution of Chartered Surveyors” i absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, kierunku finanse i bankowość oraz ukończyła studia magisterskie w zakresie inwestycji i zarządzania nieruchomościami organizowane przez uniwersytety Sheffield Hallam i Nottigham Trent.

Karol Patynowski został promowany na stanowisko Starszego Konsultanta w dziale Reprezentacji Najemcy (powierzchnie biurowe). Karol ma ponad 2,5-letnie doświadczenie w reprezentacji najemcy. Od momentu dołączenia do zespołu Jones Lang LaSalle doradza najemcom w zakresie renegocjacji, relokacji oraz rozporządzania powierzchnią najmu. Przed dołączeniem do Jones Lang LaSalle, w ramach Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) Karol doradzał klientom przy realizacji inwestycji produkcyjnych. Ukończył Wydział Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowe Studium Menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Natalia Sobecka została awansowana na stanowisko Konsultanta w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych. Natalia ma trzyletnie doświadczenie w branży nieruchomości, w tym od dwóch lat specjalizuje się w wynajmie powierzchni handlowych. Jest odpowiedzialna za komercjalizacje centrów handlowych, doradztwie w sprawach wynajmu (konsultacje dotyczące projektu architektonicznego, strategii marketingowej, optymalnego doboru najemców, czynszów) oraz zacieśniania relacji z najemcami. Natalia ukończyła Wyższą Szkołę Biznesu – National Louise University oraz otrzymała dyplom z Zarządzania Nieruchomościami Uniwersytetu – University of the West England (studia podyplomowe).


*W firmie Jones Lang LaSalle wyróżnia się dwa typy awansów: awans na wyższe stanowisko wiążące się z rozszerzeniem czy zmianą zakresu obowiązków pracownika oraz awans wewnątrzstrukturalny, występujący na poziomie stanowiska dyrektorskiego. Przyznawany za wybitne osiągnięcia w pracy zawodowej nie zmienia zakresu pełniących obowiązków. Istnieją cztery stopnie: Associate Director, National Director, Regional Director i International Director.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej