Awanse w Jones Lang LaSalle

2010-07-11 13:06

Natalia Sobecka, Karol Patynowski, Agnieszka Kołat, Kamil Lubiejewski, Małgorzata Żółtowska - od 13 lipca 2010 r. na wyższych stanowiskach w strukturze firmy Jones Lang LaSalle.

Małgorzata Żółtowska, Dyrektor Działu Wycen w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, otrzymała awans na dyrektora wyższego szczebla - Regional Director*. Małgorzata posiada ponad 16-letnie doświadczenie w pracy na rynkach nieruchomości Europy Środkowej i Wschodniej. Małgorzata wykonuje i koordynuje wyceny wielu typów nieruchomości na zlecenie międzynarodowych i lokalnych klientów w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech. Małgorzata specjalizuje się w szeroko pojętym doradztwie obejmującym zarówno nieruchomości z sektora prywatnego jak i duże portfele inwestycyjne dla klientów korporacyjnych, kładąc szczególny nacisk na proces wyceny i analizy portfeli nieruchomości. Małgorzata ukończyła studia podyplomowe na kierunku Property Valuation & Management (2001) organizowane przez Sheffield Hallam i Politechnikę Warszawską stając się członkiem The Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS). W 1996 roku uzyskała Uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego (świadectwo nr 2270). Małgorzata ukończyła studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na Wydziale Ekonomicznym, specjalizacja – analiza inwestycji. W roku 2008 otrzymała tytuł Recognised European Valuer.

Kamil Lubiejewski, Dyrektor Finansowy i Operacyjny w regionie Europy Środkowo-Wschodniej został awansowany w strukturze firmy na dyrektora wyższego szczebla - National Director*. W ramach zespołu operacyjnego w Europie Środkowej i Wschodniej, Kamil ściśle współpracuje z Dyrektorem Zarządzającym na Europę Środkowo Wschodnią w celu zapewnienia spójnej polityki finansowej, operacyjnej i prawnej decydentom biznesowym w regionie. Zarządza zespołem finansowym w Polsce, Czechach, na Węgrzech i w Rumunii. Kamil ukończył Szkołę Główną Handlową otrzymując tytuł magistra z finansów i bankowości. Dodatkowo Kamil studiował ekonomie na Uniwersytecie Mannheim w Niemczech.

Agnieszka Kołat otrzymała awans na stanowisko Dyrektora w Dziale Rynków Kapitałowych - Associate Director*. Agnieszka pracuje w biurze warszawskim i odpowiada za cały region Europy Środkowo-Wschodniej. Agnieszka ma ponad ośmioletnie doświadczenie, które zdobyła w firmie Jones Lang LaSalle (cztery lata pracowała w dziale rynków kapitałowych i cztery w dziale badań rynku i doradztwa). Agnieszka należy do jedynego departamentu wyspecjalizowanego w zakresie inwestycji w nieruchomości handlowe w Europie Środkowo-Wschodniej i jest odpowiedzialna za doradztwo przy transakcjach nieruchomości handlowych w tym regionie Europy. Agnieszka odpowiada za doradztwo obecnym i nowym klientom w procesie kupna i sprzedaży w sektorze nieruchomości handlowych. Agnieszka jest członkiem „Royal Institution of Chartered Surveyors” i absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, kierunku finanse i bankowość oraz ukończyła studia magisterskie w zakresie inwestycji i zarządzania nieruchomościami organizowane przez uniwersytety Sheffield Hallam i Nottigham Trent.

Karol Patynowski został promowany na stanowisko Starszego Konsultanta w dziale Reprezentacji Najemcy (powierzchnie biurowe). Karol ma ponad 2,5-letnie doświadczenie w reprezentacji najemcy. Od momentu dołączenia do zespołu Jones Lang LaSalle doradza najemcom w zakresie renegocjacji, relokacji oraz rozporządzania powierzchnią najmu. Przed dołączeniem do Jones Lang LaSalle, w ramach Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) Karol doradzał klientom przy realizacji inwestycji produkcyjnych. Ukończył Wydział Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowe Studium Menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Natalia Sobecka została awansowana na stanowisko Konsultanta w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych. Natalia ma trzyletnie doświadczenie w branży nieruchomości, w tym od dwóch lat specjalizuje się w wynajmie powierzchni handlowych. Jest odpowiedzialna za komercjalizacje centrów handlowych, doradztwie w sprawach wynajmu (konsultacje dotyczące projektu architektonicznego, strategii marketingowej, optymalnego doboru najemców, czynszów) oraz zacieśniania relacji z najemcami. Natalia ukończyła Wyższą Szkołę Biznesu – National Louise University oraz otrzymała dyplom z Zarządzania Nieruchomościami Uniwersytetu – University of the West England (studia podyplomowe).


*W firmie Jones Lang LaSalle wyróżnia się dwa typy awansów: awans na wyższe stanowisko wiążące się z rozszerzeniem czy zmianą zakresu obowiązków pracownika oraz awans wewnątrzstrukturalny, występujący na poziomie stanowiska dyrektorskiego. Przyznawany za wybitne osiągnięcia w pracy zawodowej nie zmienia zakresu pełniących obowiązków. Istnieją cztery stopnie: Associate Director, National Director, Regional Director i International Director.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej