Autoryzowany wykonawca ocieplenia

2010-01-06 15:50
Logo Programu Autoryzowany Wykonawca...
Autor: Knauf Bauprodukte

Klub Autoryzowany Wykonawca Knauf Bauprodukte jest programem skierowanym do przedsiębiorców budowlanych specjalizujących się w wykańczaniu wnętrz, a w szczególności w wykonywaniu systemów ociepleń w technologii Knauf Bauprodukte. Będzie również promował najlepsze firmy działające w tych dziedzinach.

Ocieplanie: program Knauf Bauprodukte

Firmy uczestniczące w programie, oprócz prestiżu, jaki zapewni im rekomendacja jednego z największych na świecie producentów materiałów budowlanych, zdobędą szereg dodatkowych korzyści, takich jak możliwość udzielania gwarancji Knauf Bauprodukte na systemy ociepleń, co zwiększy ich wiarygodność w negocjacjach oraz poszerzy ofertę o dodatkową wartość dla Klienta.

Autoryzowane Firmy zyskają także cenne wsparcie techniczne doradców, możliwość odbywania konsultacji na budowach oraz korzystania z doświadczenia i porad. Autoryzowane Firmy Wykonawcze uzyskają także status członka Programu Dołącz do profesjonalistów, przejdź na zawodowstwo z Knauf Bauprodukte, w którym będą mogły liczyć na dodatkowe promocje i przywileje.

Program ruszył 5 stycznia 2010.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej