Autoryzowany wykonawca ocieplenia

2010-01-06 15:50
Logo Programu Autoryzowany Wykonawca...
Autor: Knauf Bauprodukte

Klub Autoryzowany Wykonawca Knauf Bauprodukte jest programem skierowanym do przedsiębiorców budowlanych specjalizujących się w wykańczaniu wnętrz, a w szczególności w wykonywaniu systemów ociepleń w technologii Knauf Bauprodukte. Będzie również promował najlepsze firmy działające w tych dziedzinach.

Ocieplanie: program Knauf Bauprodukte

Firmy uczestniczące w programie, oprócz prestiżu, jaki zapewni im rekomendacja jednego z największych na świecie producentów materiałów budowlanych, zdobędą szereg dodatkowych korzyści, takich jak możliwość udzielania gwarancji Knauf Bauprodukte na systemy ociepleń, co zwiększy ich wiarygodność w negocjacjach oraz poszerzy ofertę o dodatkową wartość dla Klienta.

Autoryzowane Firmy zyskają także cenne wsparcie techniczne doradców, możliwość odbywania konsultacji na budowach oraz korzystania z doświadczenia i porad. Autoryzowane Firmy Wykonawcze uzyskają także status członka Programu Dołącz do profesjonalistów, przejdź na zawodowstwo z Knauf Bauprodukte, w którym będą mogły liczyć na dodatkowe promocje i przywileje.

Program ruszył 5 stycznia 2010.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej