Aukcja charytatywna fundacji Gajusz i Orange Property Group, 16 grudnia 2010

2010-12-02 21:21
Aukcja charytatywna funadacji Gajusz i Orange Property Group
Autor: brak danych

Chore dzieci nie powinny być same. To zdanie od kilkunastu lat jest myślą przewodnią, kluczem działalności Fundacji GAJUSZ i wszystkich osób z nią związanych.

Fundacja GAJUSZ działa od 20 lutego 1998 roku, jej celem jest wszechstronna pomoc przewlekle i nieuleczalnie chorym dzieciom oraz ich rodzinom. Pomoc ta jest szczególnie ważna. Lekarze, pielęgniarki i wolontariusze, pracujący na rzecz Fundacji potrafią sprawiać bu żadne dziecko nie cierpiało, nie bało się i nie odchodzilo samotnie.

W tym roku Fundacja organizuje aukcję charytatywną w której licytowane będą prace łódzkich artystów plastyków. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na zakup lekarstw dla 35 małych pacjentów hospicjum domowego dla dzieci ziemi łódzkiej.

Aukcja w systemie wpłat gotówkowych 100 zł (all pay). Odbędzie się ona 16 grudnia w ekskluzywnych wnętrzach Domu Stefanusa, Jaracza 47 Prestige. Będzie jej towarzyszył pokaz mody Teresy Kopias.

Sprawdź koniecznie jakie prace zostaną wystawione i weź udział w licytacji.

Obraz Nieprzywidywalny przewidywalna autorstwa Sławomir Ćwiek
Autor: brak danych Obraz Nieprzywidywalny przewidywalna autorstwa Sławomir Ćwiek można będzie wylicytować na aukcji charytatywnej 16 grudnia 2010
Obraz Galeria autorstwa Jolanty Wagner
Autor: brak danych Obraz Galeria autorstwa Jolanty Wagner można będzie wylicytować 16 grudnia 2010
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej