ATTIC ma Centrum Logistyczno–Szkoleniowe

2009-09-08 10:30
Centrum Logistyczno-Szkoleniowe, Kraków
Autor: ATTIC

Branża budowlana wyraźnie odczuła, co oznacza słaba kondycja polskiej gospodarki. Część firm ogłosiło bankructwa, inne z kolei zamroziły swoje inwestycje lub wyraźnie zmniejszyły na nie budżety. Zupełnie inną strategię przyjął małopolski lider dystrybucji materiałów budowlanych...

Plac przed magazynem w Centrum Logistyczno-Szkoleniowym
Autor: ATTIC

W odpowiedzi na kryzys firma ATTIC z Krakowa, do końca 2009 roku, zrealizuje swoją nową inwestycję – Centrum Logistyczno-Szkoleniowe i planuje dalszy rozwój. Centrum ma 3 części:

  • Centrum Logistyczne: jest zapleczem dla Centrum Budowlanego ATTIC. Są to nowoczesne magazyny oraz powierzchnie składowe, dzięki którym firmy współpracujące z ATTIC otrzymają sprawniejszą obsługę, efektywniejszą logistykę oraz zwiększoną dostępność asortymentu. To także nowoczesne biura zapewniające komfort pracy osobom zatrudnionym w ATTIC, co jest realizacją jednej z naczelnych wartości – rozwój firmy przez rozwój ludzi.
  • Strefa Producenta: nowatorski pomysł dedykowany producentom, deweloperom czy też inwestorom budowlanym. To miejsce do wymiany informacji branżowych, wzmocnieniu komunikacji i relacji biznesowych oraz pomocy w negocjacjach i rozmowach handlowych - czyli do szeroko rozumianej integracji w branży budowlanej. Firmy uczestniczące w Strefie Producenta nie tylko będą miały możliwość zawierania intratnych umów w komfortowych warunkach, ale także będą miały dostęp do wiedzy odnośnie tego, co dzieje się w branży.
  • Małopolskie Centrum Edukacji Budowlanej (MCEB): głównymi elementami tej części są sale: multimedialna i treningowa sala pokazów. MCEB to miejsce spotkań dla całej, szeroko rozumianej branży budowlanej (producentów, uczniów szkół budowlanych, architektów, projektantów, stowarzyszeń itp.). Zamysłem MCEB jest realizowanie edukacji branżowej i biznesowej, polityki edukacji młodzieży, kreowania nowych zawodów, przeprowadzanie kursów doszkalających itp. Planowane są zarówno szkolenia teoretyczne, jak i praktyczne. Pierwsze szkolenia pilotażowe planowane są już na początek grudnia tego roku!
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej