Atlas: 6 razy w roku szkolnym

2009-08-08 17:32

Ukazuje się od stycznia 1996 roku. W nakładzie 13 300 egzemplarzy rozprowadzany jest bezpłatnie wśród wszystkich uczniów ostatnich klas specjalności budowlanych, szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów politechnik na wydziałach budownictwa. To oznacza, że jest dostępny w 216 placówkach edukacyjnych na terenie całego kraju. A chodzi o ...magazyn Atlas Budowlany.

Pomysłodawcą i protektorem magazynu jest Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych Atlas z Łodzi, a wydawcą Agencja Reklamowa PRO SCHOLA z Gdańska.

Atlas Budowlany ukazuje się 6 razy w ciągu roku szkolnego. Zakres tematyczny magazynu jest uzupełnieniem programu nauczania o nowoczesne technologie i materiały stosowane we współczesnym budownictwie. Obejmuje zagadnienia związane z architekturą, historią budownictwa, ekologią i aranżacją wnętrz. Czytelnik znajdzie tam również porady z zakresu prawa budowlanego, psychologii pracy i przepisów BHP.

Magazyn spotyka się z pozytywnym odbiorem wśród czytelników, a nauczyciele przedmiotów zawodowych wysoko oceniają pismo, wykorzystując artykuły w nim zamieszczone podczas prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych.

Atlas Budowlany
Autor: Atlas
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej