Atlas: 6 razy w roku szkolnym

2009-08-08 17:32

Ukazuje się od stycznia 1996 roku. W nakładzie 13 300 egzemplarzy rozprowadzany jest bezpłatnie wśród wszystkich uczniów ostatnich klas specjalności budowlanych, szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów politechnik na wydziałach budownictwa. To oznacza, że jest dostępny w 216 placówkach edukacyjnych na terenie całego kraju. A chodzi o ...magazyn Atlas Budowlany.

Pomysłodawcą i protektorem magazynu jest Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych Atlas z Łodzi, a wydawcą Agencja Reklamowa PRO SCHOLA z Gdańska.

Atlas Budowlany ukazuje się 6 razy w ciągu roku szkolnego. Zakres tematyczny magazynu jest uzupełnieniem programu nauczania o nowoczesne technologie i materiały stosowane we współczesnym budownictwie. Obejmuje zagadnienia związane z architekturą, historią budownictwa, ekologią i aranżacją wnętrz. Czytelnik znajdzie tam również porady z zakresu prawa budowlanego, psychologii pracy i przepisów BHP.

Magazyn spotyka się z pozytywnym odbiorem wśród czytelników, a nauczyciele przedmiotów zawodowych wysoko oceniają pismo, wykorzystując artykuły w nim zamieszczone podczas prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych.

Atlas Budowlany
Autor: Atlas
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej