Anwis Srebrnym Championem i Srebrną Budowlaną Marką Roku 2021

2021-08-16 13:21
rolety typu screen
Autor: Anwis Anwis to producent osłon przeciwsłonecznych, m.in. rolet typu screen

Firma Anwis, specjalizująca się w innowacyjnych technikach osłonowych, otrzymała dwie nagrody w rankingu Budowlana Marka Roku 2021 w kategorii „Rolety i Żaluzje Zewnętrzne”: Srebrny Champion Roku 2021 i Srebrna Budowlana Marka Roku 2021.

Anwis z nagrodami

Marka ANWIS otrzymała dwie nagrody w kategorii „Rolety i Żaluzje Zewnętrzne”: Srebrny Champion Roku 2021 oraz Srebrna Budowlana Marka Roku 2021. Wyniki Rankingu Budowlanej Marki Roku 2021 w tej kategorii zostały opracowane na podstawie wskazań fachowców w trzech pytaniach rankingowych, w których Anwis uplasował się w ścisłej czołówce:

  •  marka najczęściej stosowana,
  • marka o najwyższej jakości w porównaniu z konkurencją,
  • marka o najlepszej relacji ceny do jakości.

Anwis Sp. z o.o. należy do światowego lidera w segmencie innowacyjnych technik osłonowych, Grupy WAREMA. ANWIS istnieje na rynku od 1979 r. i należy do czołówki europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji.

Otrzymanie dwóch nagród w kategorii „Rolety i Żaluzje Zewnętrzne” w rankingu Budowlana Marka Roku 2021 to duże wyróżnienie dla marki Anwis, a także dowód na to, że produkty które oferujemy spełniają najwyższe standardy jakości i niezmiennie odpowiadają na potrzeby naszych klientów. Jest to tym bardziej satysfakcjonujące, że ranking ten jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak niezależnym charakterze i szerokim zasięgu, dającym w pełni miarodajne i obiektywne wyniki oparte na spontanicznych wskazaniach respondentów – komentuje Agnieszka Gołębiewska, przedstawicielka firmy Anwis.

Budowlana Marka Roku

Budowlana Marka Roku 2021 to projekt prowadzony od 2004 roku przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, zdaniem ekspertów, marek funkcjonujących na rynku budowlanym. Tegoroczne badanie objęło 40 grup asortymentowych materiałów budowlanych i kategorie: „Marka przyjazna fachowcom” oraz „Generalny wykonawca przyjazny firmom budowlanym”. Wśród kilku tysięcy respondentów znaleźli się fachowcy na co dzień zajmujący się stosowaniem danego produktu lub współpracujący na zasadzie podwykonawstwa z generalnymi wykonawcami.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej