ALUPROF z licznymi nagrodami

2021-12-30 11:42 Materiał sponsorowany
ALUPROF lider stolarki
Autor: ALUPROF

ALUPROF z trzynastym podwójnym tytułem Lidera Rynku i awansem w rankingu Top Marka. Liderów Rynku Stolarki wyłonione podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki Jesień 2021. ALUPROF został nagrodzony w dwóch kategoriach: jako dostawca systemów aluminiowych oraz dostawca systemów roletowych. Jednocześnie awansował na 7. miejsce w rankingu najmocniejszych medialnie polskich marek w branży.

Co roku podczas gali, na podstawie niezależnych wyników Centrum Analiz Branżowych, wyłaniani są Liderzy Rynku Stolarki. Najczęściej są to firmy z najlepszymi w danym roku wynikami sprzedażowymi. Wbrew stereotypom na temat tej liczby, trzynastka okazała się szczęśliwa dla marki  ALUPROF: już trzynasty rok z rzędu ALUPROF zwyciężył i to aż w dwóch kategoriach: Lidera Rynku Stolarki 2021 kategorii „Dostawcy systemów aluminiowych” oraz „Dostawcy systemów roletowych”.

Poza doskonałymi danymi sprzedażowymi warto przy tym podkreślić medialną siłę marki ALUPROF: wśród wszystkich polskich marek plasuje się na 406. miejscu w rankingu Top Marka 2021, a wśród marek z branży stolarki na siódmym (awans o jedno w stosunku rocznym), wyprzedzając tym samym wiele silnych wizerunkowo firm budowlanych.

Ważne tematy podczas Forum

Każdy dzień Forum skupiony był wokół innej tematyki. Dzień pierwszy poświęcono tematowi renowacji i rewitalizacji. Nie jest tajemnicą, że wiele państw w obawie przed pandemiczną stagnacją, uruchomiło krajowe programy renowacyjne (Włochy, Niemcy, Francja), w związku z którymi można mówić o „fali renowacji”. Korzystają na tym polskie firmy, od lat obecne na rynkach Europy Zachodniej.

Drugi dzień związany był z tematyką drożejących surowców – głównie stali i aluminium. Wzrost cen surowca, wobec presji konkurencyjnej, wpływa na ceny gotowych produktów oraz obniżenie marży producentów. O czym przekonywali prelegenci dyskusji poświęconej recyklingowi, recykling profili może być remedium na światowy trend wzrostu cen surowców, którego końca na razie nie widać.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej