Alpol Gips w Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ociepleń

2010-10-22 12:37

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) dynamicznie rozwija swoją działalność. Kolejnym członkiem stowarzyszenia został Alpol Gips, polski producent profesjonalnych materiałów chemii budowlanej.

Spółka Alpol Gips posiada 11-letnie doświadczenie w branży ETICS.

– Zdajemy sobie sprawę, że dla naszych klientów bardzo istotna jest nie tylko wysoka jakość produktów, ale również prawidłowe wykonanie prac remontowo-budowlanych. W związku z tym od dawna oferujemy wykonawcom i inwestorom doradztwo techniczne. Idee działań podejmowanych przez SSO są nam niezmiernie bliskie i pokrywają się z celami naszej firmy. Za pośrednictwem Stowarzyszenia chcielibyśmy udostępnić wszystkim zainteresowanym naszą bogatą wiedzę i zdobyte doświadczenia – mówi  dyrektor ds. badań i rozwoju Zofia Czesak z zarządu Alpol Gips Sp. z o.o.

– Akces Alpolu, kolejnej już w tym roku firmy, to dowód, że współpraca w ramach SSO ma dla naszej branży coraz większe znaczenie. Wspólnie możemy skutecznie działać na rzecz propagowania standardów technologicznych i wykonawczych oraz dążyć do szerokiej edukacji rynku, zwłaszcza w dziedzinie energooszczędności, wspieranej przez coraz bardziej rygorystyczne prawodawstwo unijne. Technologia ETICS pozwala sprostać tym wysokim wymogom. Jesteśmy przekonani, że sektor ociepleń może być jednym z kół napędowych polskiej gospodarki – stwierdza Jacek W. Kulig, prezes SSO.

Do SSO należą Alpol, Austrotherm, Baumit, Bolix, Caparol, Dryvit, Ejot Polska, Fabryka Styropianu Arbet, Henkel Polska, Koelner, Mapei, MIWO – Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej, Quick-mix, Saint-Gobain, Schomburg Polska, Sto-ispo, Stomix Polska, Termo Organika i Textilglas Polska.


Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO)
Organizacja branżowa czołowych polskich producentów materiałów do wykonywania systemów ETICS. Celem stowarzyszenia jest upowszechnienie kompletnych rozwiązań technologicznych o udokumentowanej jakości, gwarantujących komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Stowarzyszenie promuje również prawidłowe wykonawstwo robót elewacyjnych oraz standardy eksploatacji systemów ociepleń.

Logo SSO
Autor: SSO
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej