AIB świętuje jubileusz

2018-10-08 13:54
uszczelki aib
Autor: materiały prasowe AIB

AIB od 25 lat produkuje najwyższej jakości rozwiązania izolacyjne. Oferta AIB to kilka grup produktowych: butyl, taśmy izolacyjne, uszczelki i profile uszczelniające, profile twarde oraz nowoczesne systemy do montażu stolarki okiennej i drzwiowej. 

AIB rozpoczęła działalność w 1992 roku i początkowo skupiała się na produkcji uszczelek do stolarki otworowej. Dynamiczny rozwój firmy AIB pozwolił na zbudowanie oferty opartej o innowacyjne rozwiązania. AIB specjalizuje się produkcji materiałów do izolacji systemowej wszelkiego typu okien i drzwi: od uszczelek i profili uszczelniających, montażowych taśm izolacyjnych, a także profili z twardego i spienionego polichlorku winylu, po profile dekoracyjne.

Produkty AIB zdobyły uznanie partnerów handlowych w Polsce oraz za granicą i są stosowane w wyrobach renomowanych producentów z różnorodnych branż gospodarki.

Jubileusz 25-lecia AIB

Partnerzy AIB wraz z pracownikami firmy, przedstawicielami organizacji branżowych i władz samorządowych świętowali 25-lecie AIB. Imprezę zorganizowano w Wiśle. Były przemówienia, podziękowania, nagrody, jubileuszowy tort, a przede wszystkim, doskonała zabawa.

To, kim dziś jesteśmy, jest zasługą Państwa zaufania i łączącej nas chemii. Ciepłe podziękowania kieruję więc do wszystkich, których zaangażowanie i wsparcie na różnych etapach, przyczyniło się do powstania i rozwoju marki AIB. Wyrażam nadzieję, że dzisiejszy dzień wzmocni nasze relacje. Że po raz kolejny pojawi się „Chemia między nami”, na której wciąż opierać będziemy przyszłą, partnerską współpracę – Maciej Ślączka, Prezes Zarządu AIB, kierował te słowa do wszystkich obecnych na gali.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej