Aby najlepsze wzorce stały się codziennością

2008-05-19 15:57

Od kwietnia 2008 stanowisko dyrektora zarządzającego w Soudal Sp. z o.o. pełni Andrzej Kaczor. Nowa funkcja wiąże się przyjęciem odpowiedzialności za rozwój firmy we wszystkich obszarach jej działalności w Polsce.

"Firma Soudal jest doskonale postrzegana i kojarzona przez fachowców z naszej branży. Chcę, aby tak było nadal. W mojej codziennej pracy chcę korzystać z wiedzy technicznej i organizacyjnej zarówno naszej spółki-matki z Belgii, jak i mojego doświadczenia zawodowego wynikającego z ponad 12-letniej pracy w szwajcarskim koncernie, tak aby najlepsze wzorce stały się naszą codziennością. Podstawowym celem krótkookresowym, jaki sobie stawiam, jest poznanie moich nowych partnerów handlowych i zlokalizowanie ich potrzeb. Celem długookresowym będzie przekazywanie naszym klientom korzyści wynikających ze sprzedaży naszych produktów spełniających ich wymagania" - mówi Andrzej Kaczor, nowy dyrektor zarządzający, który przejął kierowanie Soudal Sp. z o.o. od Piotra Drzewowskiego, nadal pełniącego funkcję prezesa zarządu.

Andrzej Kaczor poprzednio był szefem sprzedaży we Franke Polska Sp. z o.o. Z tą firmą związał się w 1995 roku, zaczynając pracę jako przedstawiciel handlowy. Tam powierzano mu nowe wyzwania, które często wiązały się z tworzeniem od podstaw nowych działów lub z przeprowadzeniem gruntownej reorganizacji. Odpowiadał za tak ważne obszary, jak zakupy i logistykę oraz sprzedaż. To pozwoliło mu na zdobycie doświadczenia, które teraz chce wykorzystywać w swej codziennej pracy. Ma za sobą wiele szkoleń z zakresu sprzedaży i zarządzania.

Absolwent lubelskiego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej - ukończył studia na wydziale Prawa i Administracji. Interesuje się fotografią, jest także pasjonatem muzyki jazzowej.

Andrzej Kaczor
Autor: Pegasus PR Andrzej Kaczor, dyrektor zarządzający Soudal.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej