Aby najlepsze wzorce stały się codziennością

2008-05-19 15:57

Od kwietnia 2008 stanowisko dyrektora zarządzającego w Soudal Sp. z o.o. pełni Andrzej Kaczor. Nowa funkcja wiąże się przyjęciem odpowiedzialności za rozwój firmy we wszystkich obszarach jej działalności w Polsce.

"Firma Soudal jest doskonale postrzegana i kojarzona przez fachowców z naszej branży. Chcę, aby tak było nadal. W mojej codziennej pracy chcę korzystać z wiedzy technicznej i organizacyjnej zarówno naszej spółki-matki z Belgii, jak i mojego doświadczenia zawodowego wynikającego z ponad 12-letniej pracy w szwajcarskim koncernie, tak aby najlepsze wzorce stały się naszą codziennością. Podstawowym celem krótkookresowym, jaki sobie stawiam, jest poznanie moich nowych partnerów handlowych i zlokalizowanie ich potrzeb. Celem długookresowym będzie przekazywanie naszym klientom korzyści wynikających ze sprzedaży naszych produktów spełniających ich wymagania" - mówi Andrzej Kaczor, nowy dyrektor zarządzający, który przejął kierowanie Soudal Sp. z o.o. od Piotra Drzewowskiego, nadal pełniącego funkcję prezesa zarządu.

Andrzej Kaczor poprzednio był szefem sprzedaży we Franke Polska Sp. z o.o. Z tą firmą związał się w 1995 roku, zaczynając pracę jako przedstawiciel handlowy. Tam powierzano mu nowe wyzwania, które często wiązały się z tworzeniem od podstaw nowych działów lub z przeprowadzeniem gruntownej reorganizacji. Odpowiadał za tak ważne obszary, jak zakupy i logistykę oraz sprzedaż. To pozwoliło mu na zdobycie doświadczenia, które teraz chce wykorzystywać w swej codziennej pracy. Ma za sobą wiele szkoleń z zakresu sprzedaży i zarządzania.

Absolwent lubelskiego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej - ukończył studia na wydziale Prawa i Administracji. Interesuje się fotografią, jest także pasjonatem muzyki jazzowej.

Andrzej Kaczor
Autor: Pegasus PR Andrzej Kaczor, dyrektor zarządzający Soudal.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej