40 lat minęło...

2009-12-15 15:49
Jubileusz 40-lecia firmy Stolbud Włoszczowa
Autor: Stolbud Włoszczowa SA

Jeden z polskich producentów stolarki okiennej i drzwiowej obchodzi w tym roku jubileusz swojego istnienia. Dokładnie 40 lat istnienia świętuje spółka Stolbud Włoszczowa.

Te 40 lat to ciągły rozwój i doskonalenie. Firma nieustannie poszukuje nowych inspiracji, unowocześnia park maszynowy oraz wprowadza innowacyjne rozwiązania techniczne i technologiczne. Całości dopełnia wykwalifikowana kadra pracownicza. Wszystko po to, aby produkować wysokiej jakości drewniane okna i drzwi, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Każdego roku spółka poszerza ofertę o nowe produkty, dostosowując się do potrzeb rynku i zmieniających się trendów.

- Stolbud Włoszczowa to firma łącząca tradycję i nowoczesność. Tradycja wynika z długoletniej działalności i stale zdobywanego doświadczenia, a nowoczesność przejawia się w innowacyjnych technologiach i maszynach. Wszystko po to, aby dawać klientom wysokiej jakości produkty – mówi Bogusław Wypychewicz, główny akcjonariusz firmy Stolbud Włoszczowa.

Z okazji jubileuszu, 4 grudnia w hotelu Villa Aromat we Włoszczowej, odbyło się uroczyste wręczenie medali wyróżnionym pracownikom firmy. Nagrody "Za długoletnia służbę" oraz "Za zasługi w budownictwie" nadane zostały przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego oraz resort infrastruktury. Na spotkaniu obecni byli m.in. Bogusław Wypychewicz – główny akcjonariusz spółki, poseł Henryk Milcarz, Ryszard Maciejczyk - starosta powiatu włoszczowskiego oraz burmistrz Bartłomiej Dorywalski, a także Piotr Hrabia z Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa.

- Jesteśmy zadowoleni z pozycji jaką osiągnęliśmy. Dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłości odnosić kolejne sukcesy. Chcemy kontynuować wypracowane przez ten czas standardy i wciąż się rozwijać – mówi Roman Grudniewski, prezes firmy Stolbud Włoszczowa.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej