2 nowe "Mrówki"

2009-12-10 14:30
Na przełomie listopada i grudnia br. sieć PSB-Mrowka powiększyła się o kolejne dwa sklepy
Autor: Grupa PSB SA

Od kilku lat Grupa Polskie Składy Budowlane (PSB) tworzy w miastach powiatowych nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora "dom i ogród" pod nazwą "PSB-Mrówka". Na przełomie listopada i grudnia br. sieć powiększyła się o kolejne dwa sklepy.

"PSB-Mrówki" są uzupełnienie aktualnej oferty składów PSB o nowy asortyment, kupowany przede wszystkim przez klientów detalicznych, prosto z półek marketu. Sklepy te posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych. Obecnie działa już 35 "Mrówek", a w budowie jest kolejnych kilkanaście.

14 listopada br. został otwarty sklep PSB-Mrówka w Trzebiatowie przez firmę Termex – akcjonariusza PSB. W sklepie znalazło zatrudnienie 18 osób. Powierzchnia handlowa sklepu wynosi 1000 m2, a magazynu 400 m2. Dodatkowo plac składowy zajmuje ponad 4 tys. m2.

PSB-Mrówka w Trzebiatowie
Autor: Grupa PSB SA "PSB-Mrówka" w Trzebiatowie

Kolejny sklep został otwarty 5 grudnia br. w Warce przez firmę Amarol z Radomia – to już drugi sklep akcjonariusza Grupy. Placówka handlowa sklepu wynosi 600 m2, a magazynu 250 m2. W sklepie klientów obsługiwać będzie 10 pracowników.

PSB-Mrówka w Warce
Autor: Grupa PSB SA "PSB-Mrówka" w Warce
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej