2 nowe "Mrówki"

2009-12-10 14:30
Na przełomie listopada i grudnia br. sieć PSB-Mrowka powiększyła się o kolejne dwa sklepy
Autor: Grupa PSB SA

Od kilku lat Grupa Polskie Składy Budowlane (PSB) tworzy w miastach powiatowych nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora "dom i ogród" pod nazwą "PSB-Mrówka". Na przełomie listopada i grudnia br. sieć powiększyła się o kolejne dwa sklepy.

"PSB-Mrówki" są uzupełnienie aktualnej oferty składów PSB o nowy asortyment, kupowany przede wszystkim przez klientów detalicznych, prosto z półek marketu. Sklepy te posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych. Obecnie działa już 35 "Mrówek", a w budowie jest kolejnych kilkanaście.

14 listopada br. został otwarty sklep PSB-Mrówka w Trzebiatowie przez firmę Termex – akcjonariusza PSB. W sklepie znalazło zatrudnienie 18 osób. Powierzchnia handlowa sklepu wynosi 1000 m2, a magazynu 400 m2. Dodatkowo plac składowy zajmuje ponad 4 tys. m2.

PSB-Mrówka w Trzebiatowie
Autor: Grupa PSB SA "PSB-Mrówka" w Trzebiatowie

Kolejny sklep został otwarty 5 grudnia br. w Warce przez firmę Amarol z Radomia – to już drugi sklep akcjonariusza Grupy. Placówka handlowa sklepu wynosi 600 m2, a magazynu 250 m2. W sklepie klientów obsługiwać będzie 10 pracowników.

PSB-Mrówka w Warce
Autor: Grupa PSB SA "PSB-Mrówka" w Warce
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej