Cerrad z dwoma nagrodami w międzynarodowym konkursie A Design Award

2021-05-10 15:56 Materiał sponsorowany materiały firmy Cerrad
Cerrad nagroda A Design Award
Autor: Cerrad Kolekcja Marquina Gold sprawi, że każde wnętrze nabierze elegancji, klasy i szyku. To propozycja przede wszystkim dla zwolenników eleganckich, ponadczasowych wnętrz urządzonych z subtelnym nawiązaniem do najnowszych trendów

Cerrad został doceniony na międzynarodowej arenie za wyjątkowe wzornictwo przemysłowe. Kolekcja Marquina Gold i v-shape mattina zdobyły nagrody gold i silver w międzynarodowym konkursie A’ Design Award w kategorii materiały budowlane i elementy konstrukcyjne.

A’ Design Award & Competition to jeden z największych, najbardziej prestiżowych i uznanych konkursów na świecie z dziedziny designu. Zdobycie nagrody symbolizuje nie tylko wyjątkową doskonałość projektową. To także podkreślenie oryginalności i funkcjonalności wprowadzonego na rynek produktu.

Golden A’Design Award dla kolekcji Marquina Gold

Kolekcja płytek gresowych Marquina z gęsto rozrzuconym, złotym użyleniem sprawi inspirowana jest szlachetnością marmuru. Tonalny wzór płytek idealnie odwzorowuje misterną sieć żyłek naturalnego kamienia. To propozycja przede wszystkim dla zwolenników eleganckich, ponadczasowych wnętrz.

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, płytki gresowe, podbarwiane w masie są niezwykle trwałe i odporne, co czyni je idealnymi do aranżacji każdej przestrzeni. Dzięki technologii LamGea, płytki mają głęboką strukturę i idealnie odwzorowanie powierzchni kamienia na grubości zaledwie 6 mm. Dopełnieniem wzorniczego charakteru płytki jest użycie specjalistycznej technologii i dodatków, dzięki którym na powierzchni płytki uzyskano „grę świateł”. Do zastosowania na ściany i podłogi.

Kolekcja płytek Marquina gold mozaika firmy Cerrad
Autor: Cerrad W kolekcji płytek Marquina gold znajdziemy płytki o wymiarach: 60x60, 60x120, 120x120 i wielkoformatowe 120x280 cm, a także lubiana mozaika

Jesteśmy dumni z tak prestiżowych wyróżnień. Tym bardziej, że nasze płytki doceniono we Włoszech, światowym centrum designu i produkcji płytek ceramicznych. Nagroda jest potwierdzeniem tego, że inwestycja w innowacyjne technologie i wzornictwo ma sens, a polska ceramika może śmiało konkurować z produktami największych producentów płytek ceramicznych na świecie – mówi Bartłomiej Kwasek, Dyrektor ds. rozwoju produktu, dziękując wszystkim zaangażowanym w tworzenie kolekcji.

Kolekcja płytek Marquina gold firmy Cerrad
Autor: Cerrad Płytki Marquina gold mogą mieć wykończenie matowe lub z połyskiem. Dostępne są płytki ścienne, płytki podłogowe, mozaika i cokoły

Silver A’Design Award dla płytki v-shape Mattina

Odpowiedzią na potrzeby projektantów i architektów było stworzenie płytek gresowych wiernie imitujących drewno, dzięki którym zagospodarujemy pełny stopień schodów jednym elementem. Dzięki unikatowej technologii zaprojektowaliśmy stopnice v-shape, które stanowią uzupełnienie oferty płytek ściennych i podłogowych, dając nowe możliwości stworzenia spójnej i harmonijnej aranżacji m.in. dwupoziomowego salonu, holu czy stylowego tarasu.

W procesie tworzenia płytki niezwykle ważne były dla nas: nowoczesny, ekologiczny design, funkcjonalność, uniwersalność. Cerrad jest jednym z dwóch producentów płytek w tej technologii na świecie.

Kolekcja płytek Mattina firmy Cerrad
Autor: Cerrad Poza nagrodzonymi stopnicami V-shape Mattina w kolekcji znajdziemy też płytki podłogowe i scienne o wymiarach 20x120 i 30x120 i mozaikę

Każdego roku A'Design Award nagradza najbardziej innowacyjne, kreatywne i nowoczesne projekty wzornictwa przemysłowego. Jesteśmy niezwykle dumni, że aż dwa nasze produkty zostały docenione przez kapitułę jury. To dowód na to, że nasze podejście do wzornictwa stanowi doskonałą inspirację dla architektów, projektantów wnętrz i inwestorów – mówi Tomasz Glegoła, dyrektor ds. marketingu Cerrad.

Kolekcja płytek Mattina firmy Cerrad
Autor: Cerrad Kolekcja płytek Mattina to 5 odcieni beżu - bianco, marrone, grigio, sabbia, beige. Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń

A’Design Award & Competition zostało stworzone po to, by promować najlepsze prace designerskie we wszystkich krajach i najróżniejszych dyscyplinach. Podstawowym celem A’Design Award & Competition jest rozwój światowej świadomości i zrozumienia dobrego wzornictwa przez podkreślanie, wyróżnianie najlepszych projektów. A’Design Awards ma też motywować projektantów, firmy i marki na całym świecie do tworzenia wyjątkowych produktów i projektów, które przyniosą korzyści całemu społeczeństwu.

Wszystkie zgłoszenia ocenione zostały przez niezależne, międzynarodowe jury.

Płytki Cerrad
Autor: Cerrad Warto podkreślić grubość płytek z kolekcji Marquina, która wynosi tylko 6 mm. Pozwala to na zastosowanie płytek na istniejących powierzchniach, zapewnia wydajniejsze ogrzewanie podłogowe, łatwiejszą obróbkę i cięcie
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej