Modernizacja urządzenia HVAC+R przez wymianę wentylatorów

2023-03-29 9:15 Materiał sponsorowany
Wentylatory
Autor: Ziehl-Abegg Modernizacja systemów wentylacyjnych przy użyciu wyrobów Ziehl-Abegg

Ziehl-Abegg to firma o ugruntowanej pozycji, od ponad 100 lat dostarczająca wentylatory do urządzeń HVAC+R, takich jak: centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne, urządzenia grzewczo-wentylacyjne, rekuperatory, pompy ciepła, urządzenia procesowe. Wychodząc naprzeciw dynamicznym zmianom na rynku energii elektrycznej, ZIEHL-ABEGG oferuje program priorytetowej dostawy wentylatorów dla projektów modernizacji instalacji HVAC+R. Wytypowane modele z napędem EC są dostępne z magazynu w Polsce lub w skróconym terminie produkcji z fabryki w Niemczech.

Zoptymalizowany aerodynamicznie wirnik, w połączeniu z silnikiem elektronicznie komutowanym (EC) o klasie sprawności IE5, z wbudowaną możliwością regulacji sygnałem napięciowym, prądowym lub modbus, pozwalają na redukcję pobieranej energii elektrycznej nawet o 70% w stosunku do rozwiązań powszechnie stosowanych jeszcze kilka lat temu.

Wymiana wentylatorów Ziehl-Abegg
Autor: Ziehl-Abegg

Redukcja śladu węglowego, idąca w parze z trendem zrównoważonego rozwoju, w połączeniu z krótkim czasem zwrotu inwestycji, wspieranym przez programy rządowe jak np. "białe certyfikaty", pozwala na określenie RetrofitBlue atrakcyjną inwestycją!

Wymiana wentylatorów Ziehl-Abegg
Autor: Ziehl-Abegg
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej