Po pierwsze okna... okna PVC Primo WIŚNIOWSKI

2021-10-28 9:29 Materiał partnerski
okna PVC Primo WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI Okna PVC Primo produkowane na profilach okiennych VEKA, które zaliczane są zgodnie z PN-EN 12608 do najwyższej klasy A

Marka WIŚNIOWSKI, realizując wymagania nowoczesnego budownictwa, wprowadziła na rynek wysokiej klasy okna PVC Primo. To kolejny krok w budowaniu komplementarnej, idealnie dopasowanej oferty dla domów. Po drzwiach, bramach, ogrodzeniach przyszła kolej na okna, przy projektowaniu których konstruktorom przyświecał jeden cel - stworzenie okien idealnych.

WIŚNIOWSKI jest jednym z pionierów tak szerokiego i całościowego myślenia o produktach dla domu. Od lat ma w swojej ofercie bramy garażowe, okna aluminiowe, drzwi i ogrodzenia. W tym roku została ona uzupełniona o okna PVC, które są najczęściej wybieranym rodzajem przeszkleń dla domów. Okna PVC Primo WIŚNIOWSKI to dobry wybór nie tylko do nowych budynków, ale również tych poddawanych termomodernizacji. Popularne wymiary nowych okien spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze” i na ich zakup można uzyskać dotację.

ogrodzenie
Autor: WIŚNIOWSKI WIŚNIOWSKI jest jednym z pionierów tak szerokiego i całościowego myślenia o produktach dla domu

Primo, czyli pierwszy krok

Okna są pierwszym elementem, który pojawia się w budynku w stanie surowym otwartym. Już na tym etapie inwestycji warto pomyśleć również o zakupie bramy garażowej, drzwi i ogrodzenia, aby wszystkie te elementy zachowały jednorodność stylistyczną.

Marka WIŚNIOWSKI może wcześniej zaproponować swoim klientom pomoc w tworzeniu domu spójnego stylistycznie. Dotychczas moment spotkania następował dopiero w trakcie poszukiwań bramy garażowej czy drzwi wejściowych. Teraz produkty WIŚNIOWSKI mogą towarzyszyć klientom w całym procesie „zamykania” budowy.

Ten właśnie cel został wyraźnie podkreślony w nazwie nowych okien PVC od marki WIŚNIOWSKI. Słowo „primo” oznacza „pierwszy” i jest symbolem bycia bliżej inwestorów w całym procesie budowania. Dzięki tej strategii klienci mogą kupić kompletną stolarkę otworową i ogrodzenie u jednego producenta, a to niesie za sobą wymierne korzyści.

To przede wszystkim oszczędność czasu w szukaniu odpowiednich rozwiązań, a także gwarancja, że bramy, okna, drzwi i ogrodzenia będą produktami na tym samym poziomie trwałości i precyzji wykonania. W przypadku jakichkolwiek problemów inwestor nie musi kontaktować się z czterema różnymi producentami – ponieważ za najważniejsze elementy fasady domu odpowiada jedna marka.

Dzięki temu wszystkie te elementy są ze sobą spójne wizualnie i jakościowo. Ten wymiar można dodatkowo wzmocnić, decydując się na skorzystanie z systemu Home Inclusive, który jednym wzorem łączy bramy, okna, drzwi i ogrodzenia.

okna primo
Autor: WIŚNIOWSKI Współczynnik przenikania ciepła dla całego okna na poziomie od 0,76 W/m2K dla okna PRIMO 82. Wartości te odnoszą się do okien jednoskrzydłowych o wym. 1230 x 1480

Stolarka dobrze dopasowana

Okna PVC stały się ważnym elementem systemu Home Inclusive. Ten autorski projekt marki WIŚNIOWSKI pozwala na dobranie bram, okien, drzwi i ogrodzenia spójnych wzorniczo i kolorystycznie. Aby okna PVC były się elementem tego zestawu, wystarczy uzupełnić je o nakładkę aluminiową, która pozwala na pomalowanie ram okiennych na jeden z 16 unikatowych kolorów Home Inclusive 2.0.

Patrząc na budynek, dostrzegamy najpierw najbardziej wyraziste elementy jego fasady, a są to właśnie okna, drzwi, brama garażowa. Stolarka jest w tej samej tonacji kolorystycznej, ma ten sam wzór. O czy to świadczy? O idealnie przemyślanym projekcie. Całość dopełnia dodatkowo ogrodzenie, również utrzymane w tym samym stylu.

I taką możliwość daje właśnie marka WIŚNIOWSKI. Kompleksową i jednocześnie jednorodną ofertę wszystkich, najbardziej wyeksponowanych elementów budynku, decydujących o ostatecznym jego wyglądzie. Nadających spójności całej architektonicznej kompozycji.

A spójność pociąga za sobą również inne zalety - pewność jakości wykonania, która z kolei warunkuje trwałość, bezawaryjność i komfort użytkowania przez lata.

stolarka Wiśniowski
Autor: WIŚNIOWSKI Marka WIŚNIOWSKI daje możliwość wyboru wszystkich elementów stolarki, a także ogradzenia spójnych stylistycznie i kolorystycznie

Dobry montaż dla oszczędności

Okna pełnią ważną funkcję w termoizolacji domu. Wpływają więc na wysokość rachunków za ogrzewanie. Trzeba jednak wiedzieć, że nawet najlepsze okna nie spełnią swojej izolacyjnej funkcji, jeśli nie zostaną poprawnie zamontowane, zgodnie ze sztuką "dobrego montażu"

Aby właściwie przygotować się do montażu bram, okien i drzwi, warto śledzić materiały dostępne w ramach kampanii „Wymiana stolarki + Dobry montaż”.

Oferta sezonowa

Co oferuje WIŚNIOWSKI na jesień 2021? Okna PVC i bramy segmentowe w modnych kolorach jesieni. A są to 3 kolory matowe o wyraźnej strukturze, wpisujące się w najnowsze trendy architektoniczne oraz 3 kolory tradycyjne, z delikatnym połyskiem. ZOBACZ

Po pierwsze... okna

Choć okna PVC od marki WIŚNIOWSKI to nowość na rynku, to firma ma już niemal 30 lat doświadczenia w projektowaniu przeszkleń dla domów i przemysłu. Przez ten czas WIŚNIOWSKI wykorzystywał bardzo wymagający materiał – aluminium. W ciągu trzech dekad inżynierowie marki do perfekcji opanowali procesy, które stoją za produkcją jednocześnie pięknych, bezpiecznych i wytrzymałych okien.

Okna Primo sięgają do korzeni marki WIŚNIOWSKI. Są efektem dekad doświadczeń, prób i innowacji. Dzięki temu marka WIŚNIOWSKI wprowadza na rynek okna kompletne, które z miejsca stają się produktem z wyższej półki.

okna pvc
Autor: WIŚNIOWSKI Gwarancja na okna Primo wynosi aż na 7 lat
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej