Automatyczna destratyfikacja - jak skutecznie wykorzystać SYSTEM FLOWAIR

2021-09-30 13:50 Materiał sponsorowany
FLOWAIR - ogrzewanie i wentylacja hal
Autor: FLOWAIR Warunki panujące w pomieszczeniach bezpośrednio przekładają się na jakość i wydajność pracy. To samo dotyczy logistyki i zarządzania towarami – musisz o nie zadbać, aby podczas składowania nie straciły swoich właściwości. SYSTEM FLOWAIR stanowi odpowiedź na problemy, z którymi stykasz się codziennie. To jednak znacznie więcej niż tylko wentylacja i ogrzewanie pomieszczeń

Martwisz się, że znalezienie odpowiedniego systemu ogrzewania i wentylacji do obiektów o dużej kubaturze jest trudne? A może chcesz uniknąć uciążliwego montażu i drogich przeglądów? Odkryj SYSTEM FLOWAIR i zdefiniuj na nowo pojęcie komfortu!

Co to jest system SYSTEM FLOWAIR? 

Nasza technologia to w pełni zautomatyzowany system ogrzewania i wentylacji pomieszczeń. Wyjątkowość układu polega na tym, że bez względu na stopień skomplikowania, jest on sterowany z jednego miejsca za pomocą panelu dotykowego T-box.

Jakie elementy SYSTEMU FLOWAIR możemy Ci zaoferować?

 • nagrzewnice wodne
 • komory mieszania
 • wentylatory dachowe
 • wentylacje bezkanałową z odzyskiem ciepła
 • nagrzewnice gazowe
 • destratyfikatory
 • kurtyny powietrzne
 • urządzenia typu Rooftop 

Urządzenia stanowiące części systemu wykorzystują do pracy konwekcję wymuszoną. Uznaje się, że jest to najskuteczniejszy sposób ogrzewania pomieszczeń o bardzo dużej powierzchni, takich jak magazyny czy hale produkcyjne.

Dla kogo jest przeznaczony system FLOWAIR?

Systemy ogrzewania i wentylacji FLOWAIR to rozwiązanie kierowane do:

 • firm instalacyjnych - wierzymy, że jako instalator chcesz pracować ze sprzętem, który jest przyjazny dla użytkownika. Dlatego oferujemy Ci SYSTEM FLOWAIR. Wyróżnia go łatwy i szybki montaż oraz zaawansowane, oprogramowanie sterowników, które automatycznie wykrywają podłączone urządzenia. Już nie musisz parametryzować całej instalacji od początku!
 • inwestorów - jesteś zniechęcony ciągłymi naprawami i wymianą podzespołów na nowe? Wybierając SYSTEM FLOWAIR, stawiasz na jakość. Zapewnimy Ci kompleksowe doradztwo oraz pełne wsparcie na etapie realizacji i po jej zakończeniu. Zależy nam, abyś miał pewność, że wybrałeś dobrze.

 • generalnych wykonawców - oprócz fachowej pomocy w doborze systemów grzewczo-wentylacyjnych gwarantujemy pomoc w skoordynowaniu poszczególnych etapów prac. Z nami zawsze terminowo zakończysz poszczególne etapy budowy, zaoszczędzisz cenny czas i lepiej zaplanujesz swój terminarz.

 • dystrybutorów - wiemy, że zadowolenie Twoich klientów jest dla Ciebie najważniejsze, dlatego oferujemy profesjonalne konsultacje techniczne. Masz wątpliwości? Kupujący zaskoczył Cię pytaniem? Zadzwoń lub napisz! Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Wiemy, że sprzedajemy wyjątkowe rozwiązania na polskim rynku. Chcemy, żebyś i Ty miał taką pewność.

Wielu klientów ma obiekcje przed zaufaniem kolejnej firmie, która obiecuje „świeże i czyste powietrze tanim kosztem”. My wolimy postawić na konkrety i przekonać Cię, że nasze rozwiązania są wyjątkowe. Dowiedz się, dlaczego warto postawić na SYSTEM FLOWAIR.

Co zyskujesz dzięki systemowi FLOWAIR?

SYSTEM FLOWAIR stanowi odpowiedź na problemy, z którymi stykasz się codziennie. To jednak znacznie więcej niż tylko wentylacja i ogrzewanie pomieszczeń. Na co możesz liczyć?

 • Optymalizacja zużycia energii  - wybierając nasze rozwiązania, obniżasz koszty prowadzenia swojej działalności. Dzięki precyzyjnej współpracy urządzenia pobierają dokładnie tyle energii, ile trzeba, aby utrzymać w pomieszczeniu pożądane warunki. Zapomnij o psującej się elektronice i niepotrzebnie wysokich rachunkach za prąd. 
 •  Niskie koszty instalacji i użytkowania - wszystkie urządzenia SYSTEMU FLOWAIR połączone są szeregowo. Jeden przewód sterujący oznacza mniej niepotrzebnego okablowania i prostą instalację, którą przeprowadzisz nawet bez pomocy zewnętrznej firmy. Potrzebujesz zdywersyfikować warunki panujące w otoczeniu? Ogranicz zużycie energii dzięki podziałowi na strefy temperaturowe i wentylacyjne. 

 • Technologia przyszłości - najlepsza instalacja to ta, której nie musisz co kilka lat wymieniać na nową. Wiemy, że technologia się zmienia, dlatego nasze rozwiązanie współpracuje z systemem inteligentnych budynków (BMS). Do obsługi całego systemu wystarczy Ci jeden sterownik T-Box, który obsłuży jednocześnie ponad 30 urządzeń grzewczo-wentylacyjnych. SYSTEM FLOWAIR możesz rozbudować o dodatkowe funkcje dzięki połączeniu ich z instalacją przeciwpożarową albo podłączeniu czujników dwutlenku węgla. 

 • Intuicyjna diagnostyka urządzeń - sterownik T-Box może śledzić stan poszczególnych elementów układu, wykrywając pojedyncze awarie. Dlatego nigdy nie będziesz szukał usterki na ślepo. W razie potrzeby możesz także zaprogramować inne funkcje pomocnicze – to m.in. przypomnienie o konieczności wymiany filtra czy zgłaszanie stanów awaryjnych. 

FLOWAIR - ogrzewanie i wentylacja hal
Autor: FLOWAIR SYSTEM FLOWAIR to optymalizacja zużycia energii, niskie koszty instalacji i użytkowania oraz intuicyjna diagnostyka urządzeń

Jeżeli chcesz zadbać o warunki panujące w pomieszczeniach Twojej firmy, nie szukaj półśrodków. Tanie rozwiązania są nietrwałe i wymagają ciągłych napraw, które tylko zwiększają wydatki. Przekonaj się, że funkcjonalność, trwałość i uniwersalność naszych rozwiązań to coś, za co warto zapłacić. Postaw na przyszłość i innowację.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej