blueCompact - pierwszy system dostępowy zarządzany smartfonem

2019-10-10 14:34 Winkhaus
Aplikacja-kontrola dostępu
Autor: Winkhaus Aplikacja blueCompact App do zarządzania systemem kontroli dostępu.

blueCompact to system kontroli dostępu, który umożliwia pełną obsługę, nadawanie uprawnień i ich modyfikację przy użyciu bezpłatnej aplikacji na smartfony.

Montaż systemu kontroli dostępu blueCompact

blueCompact to system wyjątkowo łatwy w instalacji. Jest systemem bezprzewodowym i nie wymaga ingerencji w stolarkę drzwiową. Jedynym elementem do zamontowania są wkładki w drzwiach, które mają być kontrolowane. Przeważnie na początek wymagany jest montaż kilku-kilkunastu wkładek, jednak w miarę np. rozbudowy obiektu można rozbudować także system kontroli dostępu - blueCompact obsługuje do 25 wkładek i aż 99 kluczy.

Pełna kontrola nad kluczami

Administrator systemu nadaje uprawnienia jego użytkownikom, co oznacza, że może wyznaczać indywidualnie dostęp do wskazanych pomieszczeń. Nie potrzebuje w tym celu mieć danego klucza - wszystkie modyfikacje wprowadzane są w aplikacji, która umożliwia pełną kontrolę przy użyciu smartfona lub tabletu. Dane dostępowe nie są zapisywane w chmurze, ale gromadzone w kluczu aktywnym - administrator ma do nich w każdej chwili dostęp, dzięki czemu nie ukryje się przed nim żadna aktywność i będzie można precyzyjnie określić, kiedy dana osoba weszła do budynku, a kiedy go opuściła. Wszystkie dane obrazowane są w przejrzysty sposób. Co ważne, nie są zapisywane w chmurze, dzięki czemu nikt nieuprawniony nie zmanipuluje tych informacji. W przypadku utraty klucza można go łatwo zablokować.

Potrzebujesz szczegółowych informacji? Zapytaj

Klucze elektroniczne do drzwi
Autor: Winkhaus Klucze elektroniczne systemu blueCompact.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej