L-BOXX Professional - mobilny warsztat profesjonalisty

2019-08-21 14:22
System transportu i przechowywania elektronarzędzi i osprzętu L-BOXX
Autor: Bosch System transportu i przechowywania elektronarzędzi i osprzętu L-BOXX

L-BOXX to system transportu oraz przechowywania elektronarzędzi i osprzętu. System kompatybilnych walizek ze specjalnie zaprojektowanym wypełnieniem L-BOXX opracował Bosch.

L-BOXX dla profesjonalistów

System zapewnia łatwe i bezpieczne przechowywanie narzędzi, osprzętu oraz materiałów eksploatacyjnych. Jest to systemem łatwego łączenia i odłączania poszczególnych walizek, który zapewnia komfortowy transport kilku walizek jednocześnie. Można go dowolnie skonfigurować w zależności od potrzeb w celu przechowywania urządzeń, osprzętu i materiałów eksploatacyjnych. Zapewnia utrzymanie porządku oraz wygodny transport, a jego konstrukcja bez problemu wytrzyma obciążenie do 100 kg.

Walizkę L-BOXX zamyka się za pomocą dwóch zatrzasków z przodu. Ergonomiczny kształt ścianek i pokryw sprawiają, że uchwyty i zatrzaski nie wystają poza obrys walizki. Umożliwia to bezpieczny transport walizek i redukcję do minimum niebezpieczeństwa ich otwarcia czy uszkodzenia w czasie przenoszenia.

L-BOXX Professional
Autor: Bosch Poszczególne walizki systemu łatwo i szybko łączy się ze sobą dzięki opatentowanemu systemowi zatrzasków
3 najważniejsze zalety L-BOXX

1. Wszystkie narzędzie w idealnym porządku.
2. System dopasowany na miarę: indywidualna organizacja różnorodnych wypełnień do narzędzi, osprzętu i materiałów eksploatacyjnych.
3. Zorganizowany transport: łatwe i wygodne łączenie ze sobą poszczególnych walizek dzięki opatentowanemu systemowi zatrzasków.

Koncepcja L-BOXX

Wnętrze walizek może mieć dowolną zawartość. Pozwala to transportować prawie wszystkie modele elektronarzędzi Bosch oraz podchodzić elastycznie do ich wykorzystania. Oprócz specjalnych „wkładów” na narzędzia można także dodawać szeroki zakres wielokolorowych wkładek na osprzęt i dodatkowe akcesoria.
Walizki L-BOXX występują w czterech rozmiarach. Wszystkie mają taką samą podstawę o wymiarach 442/357 mm, a różnią się od siebie wysokością (117, 151, 253 i 389 mm). Walizki w dwóch pierwszych rozmiarach przeznaczone są do przechowywania mniejszych elektronarzędzi (wkrętarek, wiertarek, czy szlifierek), a dwa największe kontenery służą do transportu większych narzędzi.
Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa ABS, odpornego na uderzenia, warunki atmosferyczne i wstrząsy. Ich konstrukcja jest mocna i trwała, skutecznie chroni elektronarzędzia przed uszkodzeniami.

Zobacz, jak się pracuje z L-BOXX

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej