Marka Trotec - satysfakcja z jakości urządzeń i obsługi. Dlaczego warto wybrać Trotec?

2021-03-22 17:23 Materiał sponsorowany Monika Czechowska
Osuszacze powietrza stacjonarne Trotec
Autor: Trotec Salon firmowy Trotec w Polsce znajduje się w Podolszynie Nowym pod Warszawą. Można tam znaleźć m.in. elektronarzędzia, urządzenia pomiarowe, klimatyzatory, wentylatory, osuszacze powietrza (a wśród nich profesjonalne osuszacze budowlane), oczyszczacze powietrza, promienniki podczerwieni, urządzenia grzewcze i nawilżacze powietrza.

Firma Trotec specjalizuje się w rozwiązaniach związanych z powietrzem oraz technikach pomiarowych dostosowanych do różnych zastosowań. Osuszanie powietrza, ogrzewanie, klimatyzacja lub wentylacja – Trotec opracowuje, produkuje, dystrybuuje i wypożycza maszyny do regulacji parametrów powietrza w przemyśle, usługach, jak również dla klientów indywidualnych.

Jak działa Grupa Trotec

Specjalizacja sprzyja jakości i profesjonalizmowi oferowanych produktów i usług. Trotec – niemiecka firma specjalizująca się w profesjonalnych systemach.

Grupa Trotec jest znana z różnorodności w asortymencie i z rozwiązań, które mają doskonały stosunek ceny do wydajności urządzeń. Głowna fabryka znajduje się w Heinsbergu, ale zakłady produkcyjne, oddziały i punkty sprzedaży znajdują się także we Francji, Belgii, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Turcji, Holandii i w Chile.

Przedsiębiorstwa Grupy Trotec działają w różnych branżach, oferta obejmuje sprzedaż, serwis lub wynajem mobilnych lub stacjonarnych systemów klimatyzacyjnych, ręcznych urządzeń pomiarowych do kontroli parametrów klimatycznych, emisji i jakości oraz produkty do zabezpieczenia jakości wody.

Na 15 000 m2 powierzchni magazynowej na terenie całej Europy firma utrzymuje stale 150 000 maszyn, urządzeń pomiarowych oraz elementów wyposażenia dodatkowego i 10 000 urządzeń na wynajem, a także ponad 100 000 części zamiennych.

Firma dysponuje własną flotą serwisową, by w razie wystąpienia problemów służyć pomocą klientom lub wykonać prace konserwacyjne. Taki system działalności ma budować zaufanie do marki od momentu wyboru i satysfakcji z zakupu lub wynajmu urządzeń przez cały okres ich eksploatacji. Takie zasady obowiązują we wszystkich europejskich filiach Trotec, również w Polsce.

Trotec postawił na innowacje

Na inwestycje w działania badawcze i rozwojowe Trotec przeznacza ponad 10% obrotu. Innowacje to jeden z ważniejszych elementów strategii konkurencyjności firmy na rynku. Za innowacjami stoją nie tylko fundusze, ale przede wszystkim wysoko wykwalifikowani i zmotywowani pracownicy i inżynierowie. Strona wizualna produktów jest znakomitą wizytówką niemieckiego wzornictwa przemysłowego, są one nie tylko przemyślane technicznie i atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim wybitne jakościowo.

Trotec w Polsce

Salon firmowy Trotec w Polsce znajduje się w Podolszynie Nowym pod Warszawą. Można tam znaleźć m.in. elektronarzędzia, urządzenia pomiarowe, klimatyzatory, wentylatory, osuszacze powietrza (a wśród nich profesjonalne osuszacze budowlane), oczyszczacze powietrza, promienniki podczerwieni, urządzenia grzewcze i nawilżacze powietrza.

Oprócz kontaktu ze specjalistami w filii firmy, klienci mają do dyspozycji serwis telefoniczny. Można też skorzystać z poradników praktycznych na stronie internetowej firmy, dotyczących m.in. klimatu w pomieszczeniach (np. obliczanie wydajności nawilżania, ogrzewania, oczyszczania powietrza, skuteczność systemu klimatyzacji).

W polskim oddziale firmy Trotec każdy nowy klient otrzymuje fachowe doradztwo w zakresie rozwiązań produktowych lub szkolenie z obsługi konkretnych urządzeń. Każdego roku organizowane są też dni otwarte dla klientów firmy, podczas których specjaliści osuszania mają okazję spotkać się, porozmawiać o problemach branży i zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi w Europie. Niezawodność, kompleksowość i różnorodność urządzeń w połączeniu z kompetentną obsługą są podstawą dynamicznego rozwoju firmy Trotec w Polsce w ostatnich 5 latach.

Dlaczego warto wybrać Trotec?

Podsumowując, dlaczego więc warto wybrać urządzenia marki Trotec?

  • różnorodność oferty - urządzenia o różnej wydajności dopasowane do różnych zastosowań
  • sprawdzona jakość
  • doskonały stosunek ceny do wydajności urządzeń
  • dostępność od ręki (magazyn w Polsce)
  • możliwość wynajmu
  • zapewnienie serwisu
  • doradztwo i szkolenia
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej