Pompy zatapialne EBARA do piwnic, studzienek, garaży, szamba

2022-06-30 14:32 Materiał sponsorowany
Pompy zatapialne EBARA do piwnic, studzienek, garaży, szamba
Autor: EBARA Pompy Polska Ponad 100 lat doświadczenia w produkcji pomp, przekłada się na produkty dopracowane technologicznie, charakteryzujące się trwałością i niezawodnością

Pompy zanurzeniowe mogą być stosowane w zbiornikach na deszczówkę, do odwadniania piwnic, studzienek czy garaży. Konstrukcja pompy wykonana ze stali nierdzewnej zapewni odpowiednią wytrzymałość i ochronę przed korozją, co producent potwierdza 3 letnią gwarancją.

Małe domowe pompy zanurzeniowe EBARA

Jeżeli chodzi o małe, domowe pompy zanurzeniowe EBARA proponuje zastosowanie serii Optima i BEST One. Pompy mogą zostać zastosowane w zbiornikach na deszczówkę, do odwadniania piwnic, studzienek lub garaży. Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej zapewni odpowiednią wytrzymałość i ochronę przed korozją, co producent potwierdza 3 letnią gwarancją.

Pompy mają wygodną rączkę do transportu, kabel z wtyczką w standardzie oraz kosz, który ogranicza dostawanie się zanieczyszczeń i chroni pompę przed uszkodzeniem. Dodatkowo można wybrać rodzaj pływaka np. magnetyczny, który sprawdzi się w wąskich przestrzeniach lub wyłącznik pływakowy, który można zastosować w większych zbiornikach. Wśród akcesoriów znajduje się także kosz ssawny, który umożliwia wypompowanie wody do 3 mm od powierzchni posadzki.

Pompy Best One występują również z wirnikiem Vortex, który umożliwia pompowanie wody z większymi cząstkami.

Parametry pomp zanurzeniowych EBARA Optima i BEST One

OPTIMA BEST ONE/VOX
Wysokość podnoszenia od 1,5 do 7,6 m od 1,8 do 8,3 m dla BEST ONE; od 1,5 do 6 m dla BEST ONE VOX
Wydajność od 1,2 do 9 m³/h od 1,2 do 10,2 m³/h
Maksymalna głębokość zanurzenia 5 m 5 m
Maksymalna temperatura cieczy 50°C 50°C
Maksymalna średnica zanieczyszczeń 10 mm 10 mm; 20 mm dla wersji VOX (VORTEX)

Pompy do czystej i brudnej wody oraz ścieków

Pompy do czystej i brudnej wody o większych osiągach, takie jak Right, czy DW znajdują zastosowanie w przydomowych, komunalnych i przemysłowych oczyszczalniach ścieków, fontannach ogrodowych, czy też przy opróżnianiu zbiorników. Ze względu na konstrukcje, umożliwiającą większy przelot zanieczyszczeń, mogą być stosowane do pompowania brudnej wody i ścieków z ciałami stałymi. Charakteryzują się zwartą konstrukcją ze stali nierdzewnej AISI304 i podwójnym uszczelnieniem mechanicznym: górne - Węgiel/Ceramika/NBR (od strony silnika), dolne z SiC/SiC/NBR (od strony pompy).

Podobnie jak w opisanych wyżej pompach mają dodatkowe pływaki do sterowania pracą pompy w zależności od ilości medium. Pompy z serii DW dostępne są z przyłączem kołnierzowym i gwintowanym, z wirnikiem jednokanałowym lub Vortex, zaś Right z przyłączem gwintowanym i wirnikiem Vortex.

Charakterystyka pomp Right i DW

Right DW/DW VOX
Wysokość podnoszenia od 2 do 9,5 m od 2,2 do 20 m dla DW; od 1,6 do 15,7 m dla DW VOX
Wydajność od 2,4 do 18 m³/h od 6 do 54 m³/h dla DW; od 6 do 48 m³/h dla DW VOX
Maksymalna głębokość zanurzenia 7 m 7 m
Maksymalna temperatura cieczy 50°C 50°C
Maksymalna średnica zanieczyszczeń 35 mm 50 mm

EBARA Pompy Polska to część japońskiego koncernu EBARA Corporation, który ma swoją siedzibę główną w Tokio. EBARA ma bogatą ofertę pomp zanurzeniowych zarówno do użytku domowego, jak też przemysłowego. Ponad 100 lat doświadczenia w produkcji pomp, przekłada się na produkty dopracowane technologicznie, charakteryzujące się trwałością i niezawodnością. Główną przewagą firmy EBARA Pompy Polska jest dostępność asortymentu z magazynu w Warszawie, produkcja we Włoszech a także własny serwis zapewniający wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne. Sprzedaż na terenie całej polski odbywa się poprzez sieć autoryzowanych dystrybutorów.

W  ofercie firmy EBARA Pompy Polska znajdują się również pompy do ścieków, szamba, brudnej wody wykonane z żeliwa. Cały przegląd produkcji dostępny jest na stronie EbaraEurope.pl.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej