Jak uzyskać zadowolenie inwestora w dobie braków kadrowych w budownictwie?

2022-01-20 10:56 Materiał sponsorowany
system Terrain SDP Nueva Terrain Polska
Autor: Nueva Terrain Polska Terrain SDP to innowacyjny, zrównoważony i gwarantowany system do wykonywania instalacji wodnych i grzewczych

Stosując technologie optymalizujące czas wykonywania robót budowlanych nie narażamy inwestora na wydatki związane z nadmiernym kosztem utrzymania budowy. Nie narażamy procesu budowlanego na przestoje z powodu braku ekip budowlanych. Prefabrykacja elementów budowlanych staje się konieczna, a co z drobniejszymi pracami?

W sytuacji kiedy na rynku jest mnóstwo programów typu "czyste powietrze", duże firmy instalacyjne przestają istnieć. Nie ma komu realizować zadań w budynkach wielkogabarytowych. Z kolei powstające, małe, jedno i dwu osobowe podmioty nie są w stanie kompleksowo podejść do dużych realizacji.

W sukurs tym problemom przychodzi europejski system Terrain SDP, który w 2022 roku kończy 40 lat obecności na światowym rynku. System znacznie optymalizuje czas realizacji prac instalacyjnych i nie wymaga wieloletniego doświadczenia przy konstruowaniu połączeń.

Firma Nueva Terrain Polska oferuje pełne wsparcie projektowe. Terrain SDP to innowacyjny, zrównoważony i gwarantowany system do wykonywania instalacji wodnych i grzewczych.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej