Artshape LED - efektowne oprawy architektoniczne

2021-01-20 9:57 Materiał partnerski
oswietlenie Artshape LED
Autor: Luxiona Oświetlenie architektoniczne Artshape LED - siedziba firmy Stiegelmeyer w Grubnie k. Grudziądza. Projekt oświetlenia obejmuje oprawy ARTSHAPE LED: OVAL, ROUND i X. Idealnie równomierna powierzchnia świecąca wykonana jest z tworzywa o bardzo dobrym współczynniku przepuszczalności światła oraz dobrych parametrach jego rozproszenia

W przypadku budynków użyteczności publicznej czy komercyjnych wymagania odnośnie architektury, aranżacji wnętrz i wyposażenia stale rosną. Właśnie do tego typu nowoczesnych obiektów powstała linia opraw oświetleniowych Artshape LED, w których zastosowano najnowsze rozwiązania z techniki oświetleniowej. Jednocześnie oprawy te wyglądają niezwykle efektownie.

Oświetlenie architektoniczne LED wykorzystywane jest we wnętrzach, ale tez na zewnątrz obiektów biurowych, handlowych, czy użyteczności publicznej. Dostępne jest w wielu kształtach, różnych mocach i dostosowane do różnego typu montażu. Oprawy architektoniczne są odpowiedzią na potrzebę energooszczędnego i funkcjonalnego oświetlenia pomieszczeń o charakterze użytkowym. Są ważnym elementem ich wystroju, często nawet jego pierwszym planem.

lampy architektoniczne luxiona
Autor: Luxiona Biurowiec PWiK Olsztyn po gruntownej modernizacji. W projekcie oświetlenia wykorzystano m.in. oprawy Artshape Round w wersji Edge i Full. Przystosowane są do zawieszenia. Równomierna powierzchnia świecąca wykonana jest z tworzywa o bardzo dobrym współczynniku przepuszczalności światła oraz dobrych parametrach jego rozproszenia

Charakterystyka opraw Artshape LED

Artshape LED to oprawy o charakterze modernistycznym, z wysokowydajnymi źródłami LED. Proste, geometryczne formy to znak rozpoznawczy oświetlenia. Przystosowane są, w zależności od modelu, do zwieszenia, montażu ściennego, montażu w sufitach, stropach i wnękach gipsowo-kartonowych czy betonowych. Klosze lamp wykonane są z cienkościennego profilu aluminiowego. Możliwość ich lakierowania na wybrany kolor z palety RAL pozwala na tworzenie unikatowych projektów oświetlenia. Powierzchnie świecące w tych oprawach wykonano z tworzywa o bardzo dobrym parametrach przepuszczalności światła oraz jego rozproszenia.

oswietlenie Artshape LED
Autor: Luxiona Baza Treningowa Jagiellonii w Białymstoku. W inwestycji zastosowano oświetlenie firmy Luxiona. Najbardziej efektownie wygląda sala konferencyjna, w której do podwieszanych sześciokątnych płyt dobrano oprawy o takim samym kształcie – Artshape Six LED w wersji Edge (świecenie ramion figury) oraz w wersji Full (świecenie całą powierzchnią)
POLECANY PRODUKT
Oprawa ARTSHAPE SIX LED

Autor: Luxiona

Modernistyczna oprawa architektoniczna ARTSHAPE SIX LED pozwala na stworzenie unikatowego projektu aranżacji wnętrz. Możliwość lakierowania wg palety RAL. Idealnie równomierna powierzchnia świecąca wykonana jest z tworzywa o bardzo dobrym współczynniku przepuszczalności światła oraz o dobrych parametrach jego rozproszenia. Sprawdzi się w hotelach, recepcjach biurowych, pracowniach architektonicznych, a także kinach, teatrach, nowoczesnych sklepach w galeriach handlowych.

Gdzie sprawdzą się oprawy Artshape LED?

Dekoracyjne oprawy architektoniczne przeznaczone są do wnętrz o wysokich wymaganiach użytkowych i aranżacyjnych. Doskonale nadają się do luksusowych hoteli, pomieszczeń reprezentacyjnych, sal konferencyjnych, eleganckich apartamentowców, czy budynków biurowych klasy premium. Sprawdzą się również w eleganckich salonach usługowych czy galeriach handlowych. Jednym słowem wszędzie tam, gdzie liczy się jakość architektury i wystrój przestrzeni. Oprawy Artshape LED służą do oświetlenia zarówno dekoracyjnego, jak i akcentującego, głównie we wnętrzach, ale dostępne są również modele, które można wykorzystać też na zewnątrz, np. do efektownego podkreślenia detali elewacji. Umiejętne łączenie różnych modeli opraw w projekcie oświetlenia sprawia, że pełni ono rolę pierwszoplanową we wnętrzu.

oświetlenie luxiona
Autor: Luxiona Vizja Park - jeden z najnowocześniejszych i największych budynków oświatowych w Warszawie. Projekt oświetlenia był skierowany na świetlne linie i proste figury geometryczne. Zadanie to spełniła specjalna wersja oprawy architektonicznej Artshape Three LED Edge, która na potrzeby tego projektu została wykonana z ostrymi narożnikami. Razem z oprawami liniowymi X-Line LED przykuwają wzrok, decydują o charakterze wnętrza
Oprawy Double Sphere LED
Autor: Luxiona Centrum Medycyny Nieinwazyjnej w Gdańsku. Efektowne oprawy Double Sphere LED, podwieszane, wyposażone w wysokowydajne źródła LED, składają się z dwóch świecących ringów, które można względem siebie przesuwać, zmieniając wygląd opraw
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej