NOWOŚĆ: ATLAS SMS 15 i SMS 30 – ruch pieszy już po 3 h

2022-05-05 10:04
ATLAS SMS 15 i SMS 30
Autor: ATLAS Dzięki zastosowaniu podkładów ATLAS SMS 15 i SMS 30 wykonawcy mogą skrócić wymagane przerwy techniczne i tym samym przyśpieszyć prowadzone prace

ATLAS SMS 15 (samopoziomująca masa szpachlowa ) i SMS 30 (samopoziomujący podkład podłogowy ) to produkty które charakteryzuje szybkosprawność. Precyzyjne parametry techniczne gwarantują szybki przyrost wytrzymałości, umożliwiający ruch pieszy już po 3 godzinach od wykonania podkładu.

Podkłady ATLAS SMS 15 i SMS 30 mogą być stosowane w pomieszczeniach suchych pod płytki, panele, wykładziny, parkiet, posadzki epoksydowe.

Parametry techniczne podkładów ATLAS SMS 15 i SMS 30

Wytrzymałość podkładów na ściskanie wynosi 25 MPa i zginanie 7 MPa w przypadku ATLAS SMS 15 i ściskanie 30 MPa i zginanie 7 MPa w przypadku ATLAS SMS 30.

Bardzo niski skurcz liniowy ogranicza ryzyko pękania, odkształceń czy odspajania się podkładu od podłoży o niskiej spoistości.

W przypadku ATLAS SMS 15 płytki można układać już po 8 godzinach, a w przypadku ATLAS SMS 30 po 18 godzinach od wylania.

SMS 15 wyrównuje podłoża w zakresie 1-15 mm, co ma szczególnie duże znaczenie, gdy nie można za bardzo podnieść podłogi w stosunku do sąsiedniego pomieszczenia. W przypadku konieczności wyrównania podłoża o 30 mm należy zastosować SMS 30.

ATLAS SMS 15 i SMS 30 są przystosowane do aplikacji ręcznej i maszynowej przy czym wybór drugiej opcji daje gwarancję homogeniczności mieszanki.

ATLAS SMS 15 i SMS 30 są dostępne w 25 kg workach foliowych.

materiały ATLAS

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej