Najnowsze wydanie "Hal Przemysłowych". Projekt, budowa, eksploatacja

2022-06-09 11:07
Hale Przemysłowe 2022/23
Autor: redakcja Informatorów Hale Przemysłowe 2022/23

Hale przemysłowe to obecnie bardzo ważne zagadnienie na rynku nieruchomości, ponieważ rozwój gospodarczy sprzyja wzrostowi popytu na obiekty produkcyjne i magazynowe. Jeśli chcemy zbudować, zakupić czy wynająć tego typu obiekt, warto lepiej poznać jego specyfikację. Pobierz najnowsze wydanie.

Numer specjalny Informatora Budowlanego-murator poświęcony halom przemysłowym podejmuje wiele istotnych kwestii związanych nie tylko z ich wznoszeniem, lecz także z montażem odpowiednich instalacji oraz wyposażenia, które pozwoli optymalnie zagospodarować i wykorzystać cenną przestrzeń.

W najnowszym wydaniu poruszane są zagadnienia interesujące zarówno dla potencjalnych inwestorów, wykonawców jak i projektantów. Dzięki publikacji poznasz najnowsze trendy w projektowaniu hal przemysłowych z uwzględnieniem ekologii w certyfikacji BREEAM oraz roli światła dziennego, a także dowiesz się jak przeprowadzić modernizację magazynu, aby ograniczyć koszty utrzymania czy zapewnić ciągłość zasilania. Inne zagadnienia dotyczą m.in. projektowania fundamentów, podestów i antresoli, wymagań ppoż., dachowych płyt warstwowych, ogrzewania nadmuchowego, bram wjazdowych, wybranych systemów wspomagających proces kompletacji produktów oraz doboru i prawidłowej eksploatacji regałów magazynowych.

Ww. tematy opracowywane są przez fachowców, pracowników biur projektowych i uczelni wyższych oraz Instytutu Logistyki i Magazynowania, który jednocześnie patronuje treściom merytorycznym.

W „Halach Przemysłowych” teoria spotyka się z praktyką, gdyż oprócz rzetelnej wiedzy w tytule znajdują się prezentacje oferty producentów z branży. Jest to zatem przestrzeń, w której potencjalny inwestor, architekt, projektant czy deweloper może zgłębić interesujące go zagadnienia, a także poznać firmy zajmujące się wznoszeniem hal przemysłowych, a także oferujące el. konstrukcyjne i materiałowe, niezbędne urządzenia, instalacje i in.

Tu możesz zamówić najnowsze wydanie "Hal Przemysłowych"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej