Pobierz najnowsze wydanie "Hale przemysłowe". Projekt, budowa, eksploatacja

2021-05-14 10:42 Redakcja
Hale przemysłowe 2021/22
Autor: redakcja Informatorów

Hale przemysłowe to obecnie bardzo ważne zagadnienie na rynku nieruchomości, ponieważ rozwój gospodarczy sprzyja wzrostowi popytu na obiekty produkcyjne i magazynowe. Jeśli chcemy zbudować, zakupić czy wynająć tego typu obiekt, warto lepiej poznać jego specyfikację. Pobierz najnowsze wydanie.

Numer specjalny Informatora Budowlanego-murator poświęcony halom przemysłowym podejmuje wiele istotnych kwestii związanych nie tylko z ich wznoszeniem, lecz także z montażem odpowiednich instalacji oraz wyposażenia, które pozwoli optymalnie zagospodarować i wykorzystać cenną przestrzeń.

W najnowszym wydaniu poruszane są zagadnienia interesujące zarówno dla potencjalnych inwestorów, wykonawców jak i projektantów. Dzięki publikacji poznasz najważniejsze aspekty, na które należy zwrócić uwagę decydując się na wynajem powierzchni magazynowych, a także dowiesz się jak zoptymalizować zużycie energii przez regulację instalacji i projektowanie zintegrowane czy przeprowadzić proces robotyzacji w zakładach produkcyjnych. Inne zagadnienia dotyczą m.in. badań podłoża pod budowę hali, wymagań ppoż., płyt warstwowych w projektowaniu elewacji, specjalistycznych posadzek żywicznych, bram przemysłowych, doboru regałów magazynowych oraz urządzeń transportu technologicznego.

Ww. tematy opracowywane są przez fachowców, pracowników biur projektowych i uczelni wyższych oraz Instytutu Logistyki i Magazynowania, który jednocześnie patronuje treściom merytorycznym.

W „Halach Przemysłowych” teoria spotyka się z praktyką, gdyż oprócz rzetelnej wiedzy w tytule znajdują się prezentacje oferty producentów z branży. Jest to zatem przestrzeń, w której potencjalny inwestor, architekt, projektant czy deweloper może zgłębić interesujące go zagadnienia, a także poznać firmy zajmujące się wznoszeniem hal przemysłowych, a także oferujące el. konstrukcyjne i materiałowe, niezbędne urządzenia, instalacje i in.

Pobierz najnowsze wydanie "Hal Przemysłowych"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej