Obejrzyj webinar: Jak tworzyć rendery, które pokocha Instagram (i klienci)

2022-07-04 12:48
Lumion
Autor: Lumion Karolina Taraszkiewicz i Agnieszka Malinowska z Karate Project

Jakie błędy popełniają architekci, którzy sami tworzą wizualizacje? Czy małej pracowni opłaca się inwestować w Instagrama? Karolina Taraszkiewicz i Agnieszka Malinowska z Karate Project udowadniają, że tak. Ich profile na Youtube i Meta, skupiają ponad 22 000 fanów, a architektki docierają do klientów z całego kraju. Razem z Rafałem Pankowskim z Lumion pokazują jak tworzyć rendery, które pokocha Internet.

Zapraszamy do obejrzenia webinaru poświęconego sztuce wizualizacji. Architektoniczne influencerki z Karate Project odkrywają tajemnice swojego warsztatu wizualizacji. Razem z ekspertem wizualizacji z firmy Lumion pokazują transformację wizualizacji: od słabego obrazka, na którym jest wiele, często popełnianych przez architektów błędów, po wysokiej jakości render.

Rafał Pankowski, który od 15 lat działa w branży arch-vis, zdradza kilka mniej oczywistych, a bardzo łatwych, funkcji programu.

Obejrzyj nagranie webinaru

Jak tworzyć rendery, które pokocha Instagram (i klienci)
Webinar poprowadzili
Agnieszka Malinowska
Agnieszka Malinowska

Architektka, założycielka pracowni projektowej Mata Archi, asystent na Politechnice Gdańskiej w Katedrze Architektury Mieszkaniowej i Użyteczności Publicznej. Współpracowała z wieloma wiodącymi biurami projektowymi z całej Polski, min.: ATELIER 3 Girtler & Girtler Biuro Architektoniczne S.C. Warszawa, WARSZTAT ARCHITEKTURY Pracownia Autorska Krzysztof Kozłowski Sopot, P.P.W. FORT Sp. zo.o. Architekci Gdańsk oraz FORT Taraszkiewicz. W 2022 roku założyła wraz z Karoliną Taraszkiewicz grupę medialno-projektową KaraTe Project.

Karolina Taraszkiewicz
Karolina Taraszkiewicza

Architektka, V-ce Prezes Fort Taraszkiewicz, współzałożycielka MataArchi, asystentka na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej w Katedrze Architektury Miejskiej i Przestrzeni Nadwodnych. Pomysłodawczyni i założycielka grupy medialno-projektowej Karate Project, w której porusza zagadnienia związane z projektowaniem, wizualizacjami 3D i nauką wykorzystywania technik komputerowych w projektach architektonicznych.

Rafał Pankowski
Rafał Pankowski

CEO Lumion Polska, architekt, grafik 3D. Jako oficjalny dystrybutor programu Lumion na Polskę od 12 lat propaguje rendering GPU wśród projektantów i architektów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej