Webinar: Jak sprzedawać online materiały budowlane?

2022-09-28 17:05
webinar asseco
Autor: ASSECO

Czy specyfika asortymentu, niechęć przedstawicieli branży budowlanej do zmiany przyzwyczajeń zakupowych, skomplikowane kwestie logistyczne i konieczność obsługi zapytań ofertowych i inwestycji są rzeczywistymi blokadami przy wdrożeniu sprzedaży online? I czy da się sprzedawać specjalistyczny asortyment materiałów budowlanych przez Internet?

Jeśli zastanawiasz się:

  • jak przygotować firmę na wdrożenie eCommerce?
  • czego potrzebują Twoi partnerzy, aby kupować online?

Obejrzyj webinar, z którego dowiesz się jakie rozwiązania specyficzne dla branży technicznych oferuje Platforma eCommerce od Asseco.

Gościem webinaru jest klient Asseco, który prowadzi sprzedaż online produktów budowlanych. Warto poznać opinię użytkownika platformy.

Podczas webinaru zaprezentowano gazetkę interaktywną - nowe rozwiązanie marketingowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej? zapraszamy na przygotowaną dla branży budowlanej stronę: https://assecobs.pl/e-commerce/dla-branzy-budowlanej/

Webinar poprowadziła:
Barbara Tatar, e-Commerce Product Manager

W swojej 15-letniej karierze zawodowej, odkąd pamiętam zajmuję się sprzedażą. Przez 10 lat pracowałam w branży finansowej, w projektach fin-tech, od 5 lat zajmuję się e-Commerce. Zawodowo planuję rozwój Platformy e-Commerce, w życiu prywatnym jestem wielką fanką zakupów online. Na co dzień w swojej pracy wykorzystuję wiedzę biznesową zdobytą na różnych stanowiskach, doświadczenia i wiedzę klientów z różnych branży. Lubię obserwować zachowania ludzi, poznawać ich potrzeby i reakcje na nowości technologiczne. Fascynują mnie nieoczywiste rozwiązania oraz kreatywni ludzie – siły napędowe zmian. W życiu przyświeca mi motto: „Nie ma rzeczy niemożliwych, na niektóre trzeba trochę dłużej poczekać”.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej