Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wykończenie ścian, stropów

Blind Box – profile wykończeniowe do sufitów podwieszanych

Tagi:
Armstrong
,
montaż sufitu podwieszanego
,
profile aluminiowe

Profile aluminiowe Blind Box znajdują zastosowanie przy montażu sufitów podwieszanych. Służą do szybkiego i estetycznego wykończenia łączeń sufitów, maskowania mechanizmów rolet okiennych czy oświetlenia. Te praktyczne profile aluminiowe do sufitów podwieszanych są nowością Armstronga.

Profile aluminiowe Blind Box estetycznie wykańczają połączenie sufitu ze ścianą, maskują mechanizmy rolet okiennych
Profile aluminiowe Blind Box estetycznie wykańczają połączenie sufitu ze ścianą, maskują mechanizmy rolet okiennych
Fot.: Armstrong

Profile aluminiowe Blind Box, wykorzystywane przy montażu sufitów podwieszanych, uzupełniły ofertę systemu akcesoriów montażowych Axiom. W jego skład m.in. wchodzą: aluminiowe profile, łączniki, kątowniki. Ich głównym przeznaczeniem jest szybkie i estetyczne wykonanie łączeń i przejść pomiędzy różnymi rodzajami sufitów podwieszanych. Specjalnie zaprojektowane elementy pozwalają zaaranżować np. płynne przejście pomiędzy opaską z płyty kartonowo-gipsowej na suficie wokół pomieszczenia, a częścią sufitu wykonaną z akustycznych modułowych sufitów mineralnych, drewnianych lub też metalowych. Uniwersalność akcesoriów powala tworzyć uskoki, podświetlane wnęki lub wyspy sufitowe w dowolnych kształtach.

Profile aluminiowe Blind Box - 5 modeli do wyboru

Profile przystosowane są do zstosowania w narożnikach, do estetycznego przejścia pomiędzy każdego rodzaju sufitem podwieszanym, a ścianą. Jeden z modeli, z pionową powierzchnią wysokości 100 mm - z powodzeniem pomoże też zamaskować umieszczone pod sufitem mechanizmy rolet lub żaluzji, czy oświetlenie.

Profile aluminiowe oferowane są w standardowej długości 32 mm i wysokości 32, 41 lub 132,5 mm. Mogą być stosowane zarówno z tradycyjnymi systemami zawieszenia do sufitów podwieszanych szerokości 15 lub 24 mm, jak i z pozostałymi typami rusztów nośnych. Produkowane są w kolorze białym lub na zamówienie dowolnym z palety RAL. Gwarancja: 15 lat.


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: