Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wykończenie ścian, stropów

Beton architektoniczny nowej polskiej marki Morgan & Möller

Tagi:
beton
,
beton architektoniczny
,
beton dekoracyjny
,
płyty betonowe
,
płyty z betonu architektonicznego

Na rynku debiutuje polska marka Morgan & Möller, której produktem jest beton architektoniczny. Marka oferuje płyty z betonu architektonicznego przeznaczone m.in. do wykańczania ścian oraz podłóg. Z betonu architektonicznego oferowane są także elementy wyposażenia łazienek czy meble.

Fot.: Morgan & Möller

Beton architektoniczny to materiał, który daje duże możliwości aranżacji wnętrz. Zaletą betonu architektonicznego jest różnorodność kolorów i faktur. Płyty betonowe proponowane przez Morgan & Möller mogą być idealnie gładkie (Silk), z wżerami (Rough) lub z efektem marmuru (Marble). Podstawowymi kolorami betonu architektonicznego są jasnoszary (Mist) i ciemnoszary (Typhoon). Istnieje jednak możliwość zamówienia betonu w innych kolorach, np. w kolorze antracytowym, białym, jak również kolorach zbliżonych do palety RAL. Decydując się na widoczny system montażu płyt betonowych, można także wybrać materiał zaślepek i ich kolor - mogą być ze stali szczotkowanej lub betonowe, w dowolnym kolorze. System montażu płyt betonowych może być także całkowicie niewidoczny.

Płyty z betonu architektonicznego
oferowane są w wymiarach: 60x60 cm, 90x60 cm, 120x60 cm. Oprócz betonu dekoracyjnego w postaci płyt, firma proponuje także betonowe meble, m.in.: sofy, fotele, różnego typu stoły, komody, a także blaty kuchenne oraz elementy wyposażenia łazienek: brodziki i umywalki (z otworem na armaturę lub bez otworu, nablatowe, zintegrowane z blatem, różne wielkości i kształty).


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: