Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wnętrza komercyjne

Szezlongi Rad-Pol – stylowe meble hotelowe

Tagi:
meble do restauracji
,
meble hotelowe
,
rad-pol
,
szezlongi

Charakter wnętrz hotelowych wymaga czasem doboru mebli o nieszablonowym designie. Atrakcyjne meble stanowią prawdziwą ozdobę wnętrza, a jednocześnie są bardzo funkcjonalne.

Szezlongi Rad-Pol 312/K i 659/N mogą być z powodzeniem stosowane w obiektach komercyjnych, jak również we wnętrzach mieszkalnych.
Szezlongi Rad-Pol 312/K i 659/N mogą być z powodzeniem stosowane w obiektach komercyjnych, jak również we wnętrzach mieszkalnych.
Fot.: Rad-Pol Meble Stylowe


Odpowiednio dobrane meble hotelowe czy meble do restauracji pomagają podkreślić charakter wnętrza. Firma Rad-Pol Meble Stylowe proponuje prawdziwe perły sztuki meblarskiej, łączące piękno z użytecznością.
Szezlongi Rad-Pol produkowane są z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących trwałość, komfort i wygodę. Model 312/K wykonany jest z drewna mahoniowego, które po wstępnej obróbce nabiera ciekawych refleksów w kolorze głębokiej czerwieni i brązu. Plastyczność drewna została wykorzystana przez wprawne ręce artysty rzemieślnika, w wyniku czego powstały perfekcyjne rzeźbienia szezlonga. Wykończenie w kolorze orzecha uwydatnia naturalne usłojenie, a zastosowanie złotego i srebrnego szlachmetalu nadaje szezlongowi dostojności i eksponuje perfekcję rzeźbionych zdobień.
Z kolei model 659/N łączy w sobie ponadczasową klasykę i nowoczesny styl wykończenia. Jednolita struktura drewna bukowego, z którego został wykonany szezlong, pozwoliła na pokrycie jego powierzchni płatkami złota i srebra. Wykończenie szlachmetalem w interesujący sposób współgra ze skórzaną tapicerką.
Zamierzone połączenie elegancji i włoskiego stylu oraz naturalność kolorów sprawiły, że szezlongi Rad-Pol mogą nadać niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu hotelu czy restauracji.
Szezlongi mogą być z powodzeniem stosowane jako meble hotelowe, meble do restauracji, a także innych obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej czy wnętrz mieszkalnych.


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: