Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wnętrza komercyjne

Nowe biuro Skype Technologies w Kalifornii. ZDJĘCIA WNĘTRZ

Tagi:
aranżacja biura
,
nowoczesne biuro
,
projekt biura

Skype Technologies otworzył nowe biuro w Palo Alto, w Kalifornii. Aranżacje wnętrz w zasadzie nie zaskakują. W nowym biurze widać bowiem konsekwencję w urządzaniu wnętrz biurowych charakterystyczną dla internetowych potentatów.

Zabawa przestrzenią i elementami wyposażenia, ale przede wszystkim wygoda i funkcjonalność to cechy wspólne nowoczesnych biur internetowych gigantów. Takie jest również nowe biuro Skype Technologies, zaprojektowane przez firmę Blitz. Znajduje w nim zatrudnienie, a jednocześnie dobrze się bawi i wypoczywa 250 pracowników. No właśnie, bo według filozofii firmy dbanie o relaks pracownika, zapewnienie mu przyjaznej atmosfery w niebanalnej aranżacji wnętrza wymiernie przekłada się na jej rozwój.

Wnętrza biura są przestronne, niemal umownie tylko podzielone na strefy funkcjonalne. W nowym biurze wyodrębniono salki konferencyjne, specjalne kąciki na wideokonferencje, miejsca mniej formalne, wypoczynkowe. Widać, że wielką uwagę przywiązano tu do projektów stref socjalnych. W nowoczesnym biurze Skype’a nie mogło się także obyć bez sali rekreacyjnej, w której pracownicy mogą odreagować i nabrać pozytywnej energii, grając w popularne piłkarzyki czy bilarda. Odnosi się wrażenie, że niektóre elementy wyposażenia biura dobrano tu niejako z przymrużeniem oka. Zabawny eklektyzm w aranżacji wnętrz ma z pewnością służyć dobremu samopoczuciu pracowników, a jednocześnie sprzyjać ich zaangażowaniu i kreatywności.

Galeria
Pokaz slajdów:

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: