Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wnętrza komercyjne

Nietypowe hotele na świecie. Sieć niemieckich hoteli Motel One. Eleganckie pokoje hotelowe jako wizytówka obiektu.

Tagi:
hotele w berlinie
,
hotele w Niemczech
,
motel one
,
pokoje hotelowe
,
wyposażenie hoteli

Eleganckie wyposażenie hoteli może stanowić doskonałą zachętę dla turystów. Bardzo duże znaczenie ma również dogodna lokalizacja. Obiekty niemieckiej sieci Motel One są usytuowane w punktach, do których łatwo dojechać dowolnym środkiem lokomocji.

Eleganckie hotele to miejsca, do których goście chętnie wracają. Wiadomo bowiem, że estetycznie wyposażone pokoje hotelowe to podstawa w tego typu obiektach. Doskonałym przykładem są tu hotele Motel One, znajdujące się m.in. w Berlinie, Frankfurcie, Hamburgu, Kolonii. Obiekty zaczynały powstawać ok. 10 lat temu, a aktualnie dobiega końca trzecia już przemiana ich wizerunku. Na początku były to wnętrza wzorowane na hotelach Formuła 1 czy ETAP, w dogodnych lokalizacjach zarówno dla podróżujących samochodem, jak i samolotem czy pociągiem. Wyposażenie hoteli Motel One naprawdę robi wrażenie. W holu wejściowym znajduje się lobby z recepcją i barem, wyposażone w skórzane kanapy, fotele oraz stoły. Zimą, na telewizorze plazmowym, można wyświetlić cyfrowy kominek, zaś latem – rybki w akwarium cyfrowym. Pokoje hotelowe zaaranżowane zostały w barwach brązowych i turkusowych, dzięki czemu obiektów Motel One nie można pomylić z żadnymi innymi.

Galeria
Pokaz slajdów:

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: