Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wnętrza komercyjne

Nietypowe hotele na świecie. Hotel Modez w Arnhem w Holandii. Każdy pokój w innym stylu.

Tagi:
dobre hotele
,
hotel Modez
,
hotele w Holandii
,
Piet Paris
,
pokoje hotelowe

Niektóre dobre hotele powstają, by poprawić wizerunek miasta lub dzielnicy. Taką rolę pełni hotel Modez w holenderskim Arnhem, którego celem była poprawa wizerunku dzielnicy Klarendal. Warto zwrócić uwagę na pokoje hotelowe w tym obiekcie – każdy z nich bowiem został zaprojektowany w innym stylu.

Otwarty w 2012 roku obiekt w holenderskim mieście Arnhem to hotel Modez. Jest to kompleksowy projekt, łączący publiczną i prywatną inicjatywę, której celem była poprawa wizerunku dzielnicy Klarendal. Hotel Modez zlokalizowany jest w tzw. Modekwartier, gdzie znajdują się butiki odzieżowe i pracownie kreatorów mody, np. studio produkowanego na miarę obuwia projektantki Rosanne Bergsma, atelier ekskluzywnej odzieży Inge Uittenbogaard czy sklep z kapeluszami De Hoedenmaker. Hotel w Holandii ma swojego kuratora. Jest nim Piet Paris, który do stworzenia aranżacji 20 pokojów zaangażował 30 holenderskich dizajnerów (takich jak Bas Kosters, Humanoid, Francisco van Benthum czy Monique van Heist). To sprawiło, że pokoje hotelowe urządzone są w różnych stylach, spośród których goście mogą dowolnie wybierać. Natomiast hotelowe lobby wraz z restauracją przypomina atelier mody.

Galeria
Pokaz slajdów:

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: