Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wnętrza komercyjne

Nietypowe hotele na świecie. Hotel CitizenM w Amsterdamie. Modułowe pokoje hotelowe

Tagi:
dobre hotele
,
hotel CitizenM
,
hotel w Amsterdamie
,
pokoje hotelowe
,
wyposażenie hoteli

Dobre hotele to nie tylko miejsca do zatrzymania się w podróży. A wyposażenie hoteli to nie tylko meble hotelowe światowej sławy dizajnerów. Coraz częściej hotelarze przyciągają gości innowacyjnymi udogodnieniami. Przykładem jest hotel CitizenM w Amsterdamie.

Holenderski hotel CitizenM zlokalizowany jest obok lotniska Schiphol w Amsterdamie. Jego charakterystyczną cechą są modułowe pokoje hotelowe, zmontowane jako gotowy do instalacji segment. Partnerem hotelu jest firma Philips, która zaproponowała profesjonalne oświetlenie LED oraz pełną automatyzację dzięki specjalnemu pilotowi z dotykowym ekranem. W hotelu CitizenM pokój przypomina kokpit. Leżąc w łóżku, można otworzyć żaluzje, włączyć poszczególne źródła światła, radio oraz przełączyć programy telewizyjne. Hotel w Amsterdamie, podobnie jak pozostałe hotele CitizenM, ma lobby przypominające duży salon w luksusowym apartamencie. Mieszczą się tu stoły, wygodne kanapy i inne siedziska – tak zaaranżowane, aby każdy gość mógł znaleźć dla siebie miejsce do pracy, odpoczynku lub spotkań ze znajomymi. W hotelu nie ma również tradycyjnej recepcji. Tak jak na nowoczesnych lotniskach, sami się „wczekowujemy” za pomocą dotykowych ekranów, wybierając najbardziej dogodny z dostępnych pokojów. Wyposażenie hotelu to również bar hotelowy i restauracja, przypominające lotniskowy kiosk.

Galeria
Pokaz slajdów:

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: