Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wnętrza komercyjne

Nietypowe hotele na świecie. Hotel 25 Hours z akcentami Levi Strauss

Tagi:
25hours
,
hotel 25 hours
,
hotele na świecie
,
hotele w Hamburgu
,
hotele w Wiedniu
,
pokoje hotelowe

Pokoje hotelowe i sposób ich zaaranżowania mogą być skutecznym sposobem na przyciągnięcie turystów. Hotele 25 Hours wyróżniają się tym, że każdy pokój ma inny wystrój. Sieć hoteli 25 Hours łączy temat przewodni - akcenty związane z marką Levi Strauss. Wszystko to jest dziełem architektów Delphine Buhro i Michaela Drehera.

Hotele 25 Hours wyróżniają się tym, że każdy pokój ma inaczej zaaranżowane wnętrze. Warto zaznaczyć, że hotel 25 Hhours we Frankfurcie nad Menem powstał w kooperacji z marką ubraniową Levi Strauss. Autorami projektu są architekci Delphine Buhro i Michael Dreher. Pokoje hotelowe są zaaranżowane w zależności od ceny i powierzchni. Te budżetowe mają surowy, a jednocześnie młodzieżowy klimat, ekskluzywne zaś są przestronne i przytulne. Jeansowe motywy, kojarzące się z marką Levi Strauss (takie jak spodnie na wieszaku czy kieszenie zawieszone na ścianie), widać tu na każdym kroku.
Kolejną wartą uwagi lokalizacją jest hotel 25 Hours HafenCity w Hamburgu – położony w nowoczesnej części miasta, gdzie stare doki i port są przebudowywane na dzielnice miejskie. W aranżacji hotelu dominują akcenty marynistyczne – liny, wiaderka, bulaje czy drewniane meble – kojarzące się z charakterystycznym wyposażeniem statków.
W marcu 2013 roku w stolicy Austrii został otwarty 25 Hours Hotel, który swoją obecnością urozmaicił dzielnicę Museum Quartier, zajmując miejsce pomiędzy pałacowymi obiektami. Hotel w Wiedniu to połączenie niebanalnego designu i ciekawych rozwiązań. Jednym słowem to funkcjonalny luksus w gustownej odsłonie. Ponadto w bliskiej odległości od hotelu goście znajdą wiele kulturalno-rozrywkowych atrakcji.

Galeria
Pokaz slajdów:

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: