Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wnętrza komercyjne

Nietypowe hotele na świecie. Hostel w Hamburgu - zaskakujące i niepowtarzalne pokoje hotelowe

Tagi:
hotel Superbude
,
hotele na świecie
,
hotele w Hamburgu
,
hotele w Niemczech
,
pokoje hotelowe

Oryginalnie zaprojektowanie pokoje hotelowe na całym świecie przyciągają najwięcej gości. Dlatego hotel Superbude w Hamburgu postawił na niezwykłe wyposażenie wnętrza – zaskakujące i wprawiające w dobry nastrój.  

Hotel Superbude to budżetowy modny hostel, położony niedaleko stacji centralnej w Hamburgu. Warto wspomnieć, że miejscowość od kilku lat przechodzi całkowitą metamorfozę. Z portowego przekształca się bowiem w miasto kultury, turystyki morskiej i nowoczesnej architektury.
Całym konceptem hotelu pokierował architekt Armin Fisher (studio Dreimeta). W rezultacie powstał sześciopiętrowy budynek z unikalnymi wnętrzami, meblami ze skrzynek po piwie, sklejki, pospawanych rur i bębnów pralek. Wyposażenie hotelu i wystrój siedemdziesięciu czterech pokoi to połączenie surowości, dbałości o detale oraz elementów wyposażenia, świadczących o poczuciu humoru projektanta.

Tematem przewodnim w Superbude wydaje się być nadanie poszczególnym przedmiotom i tworzywom zupełnie innych funkcji niż te standardowe. Któż się nie uśmiechnie, widząc przepychaczki do w.c. w funkcji wieszaków czy wspomniane już skrzynki po piwie jako wygodne siedziska? Jeśli szukacie hotelu w Niemczech to hotel w Hamburgu to połączenie prostoty i dobrego stylu, praktyczności i zabawy formą. Dobrze poczują się tu osoby otwarte na świat i szukające nowych pomysłów.

Galeria
Pokaz slajdów:

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: