Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wnętrza komercyjne

Hotel Marina Bay Sands w Singapurze. Luksusowy hotel z basenem na dachu

Tagi:
hotel Marina Bay Sands
,
hotele na świecie
,
Marina Bay Sands
,
Marina Singapur
,
pokoje hotelowe

Hotel Marina Bay Sands to jeden z najbardziej ekskluzywnych hoteli świata. Hotel w Singapurze został otwarty w 2011 roku i od tamtej pory stanowi nieodłączny element krajobrazu tego miejsca. Jego niewątpliwą atrakcją jest ogromny basen pozbawiony krawędzi – ten hotel naprawdę robi wrażenie!

Hotel Marina Bay Sands jest zlokalizowany nad zatoką. Pobyt w obiekcie to niesamowita przygoda, na długo zapadająca w pamięć. Marina w Singapurze to luksusowe pokoje hotelowe w liczbie 2560, a także SPA i wiele innych ekskluzywnych rozwiązań. Jednak największą atrakcją obiektu jest łączący trzy potężne wieżowce dach, na którym mieści się SkyPark. Jest to powierzchnia prawie 12 500 m2, na której – poza platformą widokową – znajduje się olbrzymi basen. Jedna ściana boczna basenu kończy się wraz z elewacją budynku, co tworzy niezwykły widok. Ponadto hotel Marina Bay Sands oferuje szereg centrów handlowych, sal konferencyjnych, barów i restauracji, serwujących fantastyczne posiłki przygotowane przez najlepszych kucharzy. Marina w Singapurze łączy luksusowe rozwiązania z wielofunkcyjnością.

Galeria
Pokaz slajdów:

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: