Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wnętrza komercyjne

Bramki kontroli dostępu w obiektach biurowych

Tagi:
bramki szybkie
,
bramki uchylne
,
Gunnebo
,
kontrola dostępu

Bramki szybkie SpeedStile zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa oraz przepustowość do 40 osób na minutę. Zapobiegają nieautoryzowanym przejściom osób nieupoważnionych do stref, do których dostęp powinien być limitowany. Przeznaczeniem szybkich bramek uchylnych są nowoczesne budynki biurowe, w których systemy kontroli dostępu w połączeniu z estetyką wykonania i dopasowania do wystroju wnętrza biurowca mają istotne znaczenie.

Szczególnie ciekawym typem bramek szybkich są bramki z serii DS Series. Bramki te przeznaczone są do obiektów biurowych, w których wyjątkowe rozwiązania architektoniczne stanowią podstawę projektu. Architekci często wybierają bramki szybkie z tej serii ze względu na szeroki asortyment materiałów wykończeniowych, bogatą paletę kolorystyczną oraz możliwość wykorzystania efektów świetlnych.

Zalety bramek szybkich SpeedStile

  • Duży przepływ osób – płynna praca bramek kontroli dostępu pozwala na autoryzowane przejście do 40 osób na minutę w przypadku zastosowania zbliżonego czytnika kart i identyfikatorów.
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa – unikatowy algorytm pozwalający w efektywny sposób zdemaskować próby nieautoryzowanego przejścia, tj. przejścia za osobą autoryzowaną, przejścia w przeciwnym kierunku, czy przeskoczenia bramki.
  • Optymalizacja funkcjonalności – bezstykowe sterowanie, ergonomiczne kształty bramek, możliwość ustawienia ponad 50 parametrów, jak również szeroki wybór wyświetlaczy informacyjnych poprawia komfort korzystania z bramek szybkich SpeedStile.
  • Możliwość integracji bramek szybkich SpeedStile z systemami kontroli dostępu pozwala na wzrost bezpieczeństwa chronionego obiektu.
  • Dopracowany design bramek. Szeroki wybór wzorów, faktur i wykończeń pozwala na dostosowanie designu bramek do każdego środowiska pod kątem wizualnym. Możliwość skorzystania z opcji dowolnego doboru wykończeń pozwala na stworzenie integralnej, jednolitej koncepcji architektonicznej lobby lub recepcji danego obiektu biurowego.
  • Bramki dostępne są w wersji szerokiej, która pozwala na łatwy dostęp osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Seria bramek uchylnych SpeedStile
Seria bramek uchylnych SpeedStile
Fot.: Gunnebo Polska

Galeria
Pokaz slajdów:

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: