adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Wnętrza komercyjne

 • DO POBRANIA nowy katalog "Architektura od wnętrza. Hotele i gastronomia"

  Katalog "Architektura od wnętrza. Hotele i gastronomia" opracowano z myślą o architektach i projektantach, przybliżająca trendy w kreowaniu przestrzeni hotelowych i gastronomicznych. "Architektura od wnętrza" pozwala zajrzeć do przykuwających uwagę wnętrz i zapoznać się z zastosowanymi w nich funkcjonalnymi rozwiązaniami.

 • Biura, wnętrza komercyjne. DO POBRANIA nowy katalog "Architektura od wnętrza"

  "Architektura od wnętrza" - tytuł stworzony z myślą o architektach i projektantach, prezentujący trendy w aranżacji biur i wnętrz publicznych. To doskonałe źródło inspiracji oraz wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań i produktów, pozwalających na kreowanie takich przestrzeni.

 • Przykład szczegółowej analizy funkcjonalnej przygotowanej dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

  Projektowanie obiektów służby zdrowia

  Projekty placówek medycznych powinny powstawać w zespołach interdyscyplinarnych, w których każdy specjalista jest niezbędnym ogniwem tworzenia optymalnego i bezpiecznego rozwiązania. Począwszy od architekta i technologa medycznego, poprzez projektantów instalacji i konstrukcji, a skończywszy na lekarzach i zarządzie przyszłej placówki.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Wystrój restauracji Stixx Bar & Grill w Warszawie

  Restauracja w dawnym magazynie. Rewitalizacja

  Długi na prawie 40 metrów bar, wystój w stylu loftu i sąsiedztwo wieżowca Warsaw Spire wyróżniają nową restaurację Stixx Bar & Gril w Warszawie.

 • Marzyliśmy o wielofunkcyjnej sali w CKK Jordanki

  Grzegorz Grabowski, Prezes CKK Jordanki: "Stworzenie mobilnej widowni odpowiadającej potrzebom Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki w Toruniu było dużym wyzwaniem. Marzyliśmy o wielofunkcyjnej sali, w której można ustawić trybuny w różnych konfiguracjach, w zależności od wydarzenia."

 • Mobilna widownia Forum Seating w CKK Jordanki

  W Jordankach będą się odbywać koncerty, spektakle teatralne i operowe, projekcje filmowe, kongresy i konferencje, a także pokazy mody. Każde wydarzenie będzie wymagało innego układu widowni, dlatego rozwiązaniem zaproponowanym przez markę Forum Seating jest widownia mobilna, która umożliwia podzielenie trybun na kilkadziesiąt modułów mierzących do 5,5 metra wysokości.

 • Julian Treasure o wpływie hałasu biurowego na efektywność pracy. WIDEO

  "Większość budynków zaprojektowana jest dla oka, nie dla ucha" - z tym słynnym już powiedzeniem Juliana Treasure zgadzają się nawet sami architekci. Światowej sławy ekspert od akustyki udowadnia, że w biurach, w których panuje hałas, efektywność pracy spada nawet o 2/3. Właściwe kształtowanie akustyki nie może się jednak sprowadzać jedynie do pochłaniania hałasu. Konieczna jest również izolacja dźwięków.

 • WIDEO. Prezentacja: "Decybele w dół. Biura"

  Dyskusja na temat projektowania biur toczy się na świecie od lat, w Polsce od blisko dwóch dekad, w tej ostatniej dekadzie zyskując coraz bardziej na popu- larności. Bardzo często warunki pracy w biurach typu open-space pozostawiają wiele do życzenia, zarówno pod względem dostępu do światła dziennego jak i akustyki. Joanna Kamuda, dyrektor marketingu & PR firmy CDA Polska prezentuje trendy w najnowszych rozwiązaniach eliminujących problem hałasu w biurach.

Jeżeli ciekawią Cię aranżacje wnętrz usługowych czy użytkowych, koniecznie zajrzyj do naszego działu Wnętrza komerycjne. Znajduje się tu wiele frapujących rozwiązań, a także pomysłów na to, w jaki sposób zagospodarować pomieszczenie. Innowacyjne okna, a może dekoracyjne panele 3D? Jeśli nie wiesz, co wybrać, odwiedź nasz dział, który pomoże podjąć Ci decyzję.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: