Wnętrza komercyjne

 • Przykład szczegółowej analizy funkcjonalnej przygotowanej dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

  Projektowanie obiektów służby zdrowia

  Projekty placówek medycznych powinny powstawać w zespołach interdyscyplinarnych, w których każdy specjalista jest niezbędnym ogniwem tworzenia optymalnego i bezpiecznego rozwiązania. Począwszy od architekta i technologa medycznego, poprzez projektantów instalacji i konstrukcji, a skończywszy na lekarzach i zarządzie przyszłej placówki.

 • Wystrój restauracji Stixx Bar & Grill w Warszawie

  Restauracja w dawnym magazynie. Rewitalizacja

  Długi na prawie 40 metrów bar, wystój w stylu loftu i sąsiedztwo wieżowca Warsaw Spire wyróżniają nową restaurację Stixx Bar & Gril w Warszawie.

 • Marzyliśmy o wielofunkcyjnej sali w CKK Jordanki

  Grzegorz Grabowski, Prezes CKK Jordanki: "Stworzenie mobilnej widowni odpowiadającej potrzebom Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki w Toruniu było dużym wyzwaniem. Marzyliśmy o wielofunkcyjnej sali, w której można ustawić trybuny w różnych konfiguracjach, w zależności od wydarzenia."

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Mobilna widownia Forum Seating w CKK Jordanki

  W Jordankach będą się odbywać koncerty, spektakle teatralne i operowe, projekcje filmowe, kongresy i konferencje, a także pokazy mody. Każde wydarzenie będzie wymagało innego układu widowni, dlatego rozwiązaniem zaproponowanym przez markę Forum Seating jest widownia mobilna, która umożliwia podzielenie trybun na kilkadziesiąt modułów mierzących do 5,5 metra wysokości.

 • Julian Treasure o wpływie hałasu biurowego na efektywność pracy. WIDEO

  "Większość budynków zaprojektowana jest dla oka, nie dla ucha" - z tym słynnym już powiedzeniem Juliana Treasure zgadzają się nawet sami architekci. Światowej sławy ekspert od akustyki udowadnia, że w biurach, w których panuje hałas, efektywność pracy spada nawet o 2/3. Właściwe kształtowanie akustyki nie może się jednak sprowadzać jedynie do pochłaniania hałasu. Konieczna jest również izolacja dźwięków.

 • WIDEO. Prezentacja: "Decybele w dół. Biura"

  Dyskusja na temat projektowania biur toczy się na świecie od lat, w Polsce od blisko dwóch dekad, w tej ostatniej dekadzie zyskując coraz bardziej na popu- larności. Bardzo często warunki pracy w biurach typu open-space pozostawiają wiele do życzenia, zarówno pod względem dostępu do światła dziennego jak i akustyki. Joanna Kamuda, dyrektor marketingu & PR firmy CDA Polska prezentuje trendy w najnowszych rozwiązaniach eliminujących problem hałasu w biurach.

 • O problemach akustycznych w biurach open-space i rozwiązaniach proponowanych przez firmę CDA Polska opowiada Joanna Kamuda, dyrektor marketingu & PR firmy

  Decybele w dół. Biura

  Prezentacja Joanny Kamudy, dyrektor marketingu & PR firmy CDA Polska, na temat akustyki w biurach typu open-space. W ciekawy sposób przedstawia problem hałasu, jego konsekwencje, a także proponowane przez firmę CDA rozwiązania.

 • Architektura od wnętrza - biura. Katalog DO POBRANIA

  Magazyn dla architektów i projektantów, będący źródłem wiedzy o trendach w kreowaniu przestrzeni biurowych i innych wnętrz komercyjnych. W katalogu zawarto informacje na temat ciekawych rozwiązań stosowanych podczas wyposażania tego typu przestrzeni, inspirujących do tworzenia indywidualnych aranżacji.

Jeżeli ciekawią Cię aranżacje wnętrz usługowych czy użytkowych, koniecznie zajrzyj do naszego działu Wnętrza komerycjne. Znajduje się tu wiele frapujących rozwiązań, a także pomysłów na to, w jaki sposób zagospodarować pomieszczenie. Innowacyjne okna, a może dekoracyjne panele 3D? Jeśli nie wiesz, co wybrać, odwiedź nasz dział, który pomoże podjąć Ci decyzję.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: