adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Wnętrza komercyjne

 • fotogaleria

  Aranżacja amsterdamskiego biura Google. ZDJĘCIA WNĘTRZ

  Choć aranżacja i kolorystyka tego biura przywodzą na myśl bardziej klub młodzieżowy, w rzeczywistości jest to biuro światowego giganta internetowego – Google. Co było inspiracją przy tworzeniu projektu wnętrz tego biura? Pierwsza siedziba firmy – garaż.

 • Pracodawcy coraz częściej zapewniają swoim pracownikom miejsce do odpoczynku w trakcie pracy

  Nowoczesne biuro ze strefą chillout. Aranżacja przestrzeni wypoczynku dla pracowników

  W nowoczesnym biurze powinno się znaleźć miejsce wypoczynku dla pracowników. Strefy chillout sprzyjają kreatywności i wydajności pracy, ale przede wszystkim zapewniają komfort psychiczny. W Polsce coraz częściej popularyzuje się ideę stref chilloutu w przestrzeniach biurowych.

 • Architektura wnętrza biura firmy Aspen nawiązuje do stylistyki loft. Jasne wnętrza i duża ilość naturalnego światła znacząco poprawia warunki pracy

  Nowoczesny open space. Jak z pomysłem można zagospodarować przestrzeń w biurze?

  Aranżacja biura nie jest łatwa. Aby zapewnić pracownikom odpowiednie warunki pracy, trzeba spełnić szereg wymagań, których respektowanie zależy również od konkretnej firmy. Dla pracowników najważniejszy jest dostęp do naturalnego światła, odpowiednio dobrany fotel, ale również kolorystyka.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Zaaranżowane w biurze miejsce spotkań, tych formalnych, jak i nieformalnych - biuro firmy Sabre w Krakowie

  Biuro pokolenia Y

  W dzisiejszych biurach pracują przedstawiciele różnych pokoleń. Jednak coraz częściej dominującą siłą są tzw. millennialsi, czyli osoby urodzone po 1980 roku. Ich preferencje i przyzwyczajenia mają wpływ na wygląd przestrzeni biurowej. Jak zaaranżować siedzibę firmy stymulującą kreatywność i efektywność pokolenia Y?

 • DO POBRANIA nowy katalog "Architektura od wnętrza. Hotele i gastronomia"

  Katalog "Architektura od wnętrza. Hotele i gastronomia" opracowano z myślą o architektach i projektantach, przybliżająca trendy w kreowaniu przestrzeni hotelowych i gastronomicznych. "Architektura od wnętrza" pozwala zajrzeć do przykuwających uwagę wnętrz i zapoznać się z zastosowanymi w nich funkcjonalnymi rozwiązaniami.

 • Biura, wnętrza komercyjne. DO POBRANIA nowy katalog "Architektura od wnętrza"

  "Architektura od wnętrza" - tytuł stworzony z myślą o architektach i projektantach, prezentujący trendy w aranżacji biur i wnętrz publicznych. To doskonałe źródło inspiracji oraz wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań i produktów, pozwalających na kreowanie takich przestrzeni.

 • Przykład szczegółowej analizy funkcjonalnej przygotowanej dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

  Projektowanie obiektów służby zdrowia

  Projekty placówek medycznych powinny powstawać w zespołach interdyscyplinarnych, w których każdy specjalista jest niezbędnym ogniwem tworzenia optymalnego i bezpiecznego rozwiązania. Począwszy od architekta i technologa medycznego, poprzez projektantów instalacji i konstrukcji, a skończywszy na lekarzach i zarządzie przyszłej placówki.

 • Wystrój restauracji Stixx Bar & Grill w Warszawie

  Restauracja w dawnym magazynie. Rewitalizacja

  Długi na prawie 40 metrów bar, wystój w stylu loftu i sąsiedztwo wieżowca Warsaw Spire wyróżniają nową restaurację Stixx Bar & Gril w Warszawie.

Jeżeli ciekawią Cię aranżacje wnętrz usługowych czy użytkowych, koniecznie zajrzyj do naszego działu Wnętrza komerycjne. Znajduje się tu wiele frapujących rozwiązań, a także pomysłów na to, w jaki sposób zagospodarować pomieszczenie. Innowacyjne okna, a może dekoracyjne panele 3D? Jeśli nie wiesz, co wybrać, odwiedź nasz dział, który pomoże podjąć Ci decyzję.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: