Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wnętrza komercyjne

 • Niekonwencjonalne meble biurowe do powierzchni typu open space

  Wybraliśmy dla Was meble biurowe, które poprawiają ergonomię pracy, są funkcjonalne i nowoczesne.

 • fotogaleria Bramki szybkie, wysuwane SpeedStile FP wyróznia ergonomiczny design, intuicyjny interfejs, różnorodność materiałów i wykończeń, duży wybór ustawień parametrów dla operacji niestandardowych

  Bramki kontroli dostępu w obiektach biurowych

  Bramki szybkie SpeedStile zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa oraz przepustowość do 40 osób na minutę. Zapobiegają nieautoryzowanym przejściom osób nieupoważnionych do stref, do których dostęp powinien być limitowany. Przeznaczeniem szybkich bramek uchylnych są nowoczesne budynki biurowe, w których systemy kontroli dostępu w połączeniu z estetyką wykonania i dopasowania do wystroju wnętrza biurowca mają istotne znaczenie.

 • Kontrola dostępu w budynku biurowym - bramki uchylne SpeedStile FLs

  Bramki uchylne SpeedStile FLs w budynkach biurowych

  Zarówno architekci, jak i specjaliści odpowiedzialni za kontrolę dostępu muszą z wielką uwagą przyjrzeć się efektywności zarządzania przepływem osób poruszających się na terenie chronionego obiektu, zwłaszcza biurowego. Czy istnieje możliwość zachowania równowagi między właściwym poziomem bezpieczeństwa w budynku biurowym a estetyką aranżacji jego wnętrza?

 • fotogaleria Otwarta przestrzeń wspólna pozawala na odpoczynek i spotkania w trakcie pracy

  Nowoczesne biuro - innowacyjne rozwiązania technologiczne i gra światłem

  Przestrzenie biurowe to zawsze wyzwanie dla projektantów wnętrz. Nowoczesne biuro, które stworzyła firma Philips Lighting Poland, to nie tylko meble zgodne z trendami aranżacji wnętrz, ale przede wszystkim perfekcyjna gra światłem, która wspomaga pracę.

 • fotogaleria Z recepcji biura Ghelamco w Warsaw Spire można podziwiać panoramę Warszawy

  W Warsaw Spire powstał kreatywny projekt biura. Zobacz jego wnętrza

  Na jednym z ostatnich pięter warszawskiego biurowca Warsaw Spire powstał wręcz futurystyczny projekt biura. Jego projektant Mac Stopa wysoko postawił poprzeczkę. Projekt aranżacji wnętrza biura zrealizowany był zresztą dla wykonawcy Warsaw Spire - firmy Ghelamco.

 • fotogaleria

  Aranżacja amsterdamskiego biura Google. ZDJĘCIA WNĘTRZ

  Choć aranżacja i kolorystyka tego biura przywodzą na myśl bardziej klub młodzieżowy, w rzeczywistości jest to biuro światowego giganta internetowego – Google. Co było inspiracją przy tworzeniu projektu wnętrz tego biura? Pierwsza siedziba firmy – garaż.

 • Pracodawcy coraz częściej zapewniają swoim pracownikom miejsce do odpoczynku w trakcie pracy

  Nowoczesne biuro ze strefą chillout. Aranżacja przestrzeni wypoczynku dla pracowników

  W nowoczesnym biurze powinno się znaleźć miejsce wypoczynku dla pracowników. Strefy chillout sprzyjają kreatywności i wydajności pracy, ale przede wszystkim zapewniają komfort psychiczny. W Polsce coraz częściej popularyzuje się ideę stref chilloutu w przestrzeniach biurowych.

 • Architektura wnętrza biura firmy Aspen nawiązuje do stylistyki loft. Jasne wnętrza i duża ilość naturalnego światła znacząco poprawia warunki pracy

  Nowoczesny open space. Jak z pomysłem można zagospodarować przestrzeń w biurze?

  Aranżacja biura nie jest łatwa. Aby zapewnić pracownikom odpowiednie warunki pracy, trzeba spełnić szereg wymagań, których respektowanie zależy również od konkretnej firmy. Dla pracowników najważniejszy jest dostęp do naturalnego światła, odpowiednio dobrany fotel, ale również kolorystyka.

Jeżeli ciekawią Cię aranżacje wnętrz usługowych czy użytkowych, koniecznie zajrzyj do naszego działu Wnętrza komerycjne. Znajduje się tu wiele frapujących rozwiązań, a także pomysłów na to, w jaki sposób zagospodarować pomieszczenie. Innowacyjne okna, a może dekoracyjne panele 3D? Jeśli nie wiesz, co wybrać, odwiedź nasz dział, który pomoże podjąć Ci decyzję.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: