adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Testy młotów udarowo-obrotowych Bosch

Wykonawcy testują młotowiertarkę udarową GBH 2-24 DRE Bosch Professional

Tagi:
Bosch
,
elektronarzędzia bosch
,
Młot udarowo-obrotowy

Czterech wykonawców z czterech różnych firm, zajmujących się pracami remontowymi i wykończeniowymi, testowało elektronarzędzia Bosch. Zobaczcie, co powiedzieli o nowym młocie udarowo-obrotowym GBH 2-24 DRE Bosch Professional.


Czytaj dalej:
  • 1

Bosch Elektronarzędzia jest światowym liderem w produkcji elektronarzędzi oraz osprzętu do elektronarzędzi. Swoją pozycję firma utrzymuje dzięki innowacjom. Zarówno użytkownicy profesjonalni, jak i indywidualni marek Bosch, Skill, Dremel doceniają niezawodność i komfort obsługi elektronarzędzi, a także wyspecjalizowany serwis. Bosch Elektronarzędzia jest członkiem European Power Tool Association.

Robert Bosch Sp. z o. o.
Bosch-Elektronarzędzia
ul. Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
infolinia: 0 801 100 900
Szukasz informacji? Wejdź...,

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: